Barion Pixel
Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
ErotickaShow.sk online sexshop
Erotickashow.sk - Sexshop +421233002662

Najobľúbenejšie erotické hračky na Valentína

Najobľúbenejšie erotické hračky na Valentína
Valentín je krásnym obdobím všetkých zaľúbených. V súčasnosti sa však páry stále častejšie uchyľujú k inovatívnym a zábavným spôsobom, ako si tento sviatok spríjemniť. V tomto kontexte zaujímajú významné miesto aj erotické hračky, ktoré dokážu pridať nový rozmer do intímneho života párov. V našom článku si predstavíme tie najobľúbenejšie.

 

Valentínske erotické hračky pre ženy

Valentínske erotické hračky predstavujú inovatívne a zábavné možnosti pre páry, ktoré túžia po vzrušujúcom a intímnom spoločnom zážitku. Na trhu sa nachádza široká škála produktov, ktoré sú navrhnuté tak, aby zvýšili intímnosť a poskytli nezabudnuteľné chvíle plné vzrušenia. Medzi najobľúbenejšie erotické pomôcky pre ženy patria nasledovné:

 

Vibrátory

Vibrátory predstavujú rozmanitú paletu erotických hračiek, ktoré pridávajú do intímneho života párov nový rozmer a vzrušenie. Medzi najbežnejšie typy patria klasické vibrátory, vibrátory s diaľkovým ovládaním a vibrátory na bod G.

Vibrátory sú osvedčeným spôsobom pre ženy, ktoré hľadajú jednoduchú a efektívnu stimuláciu. Tieto hračky sú však navrhnuté aj tak, aby poskytovali potešenie obom partnerom a mohli sa používať v rôznych scenároch intímnych chvíľ. Ich jednoduchý dizajn a variabilné režimy vibrácií z nich robia univerzálnu erotickú pomôcku.

Pre tých, ktorí túžia po vzrušení na diaľku, tu sú vibrátory s diaľkovým ovládaním. Medzi najpopulárnejšie patria rôzne vibračné vajíčka či venušine guličky, s ktorými môžete dráždiť partnerku aj na diaľku, dokonca aj na verejných miestach. To pridáva erotike nový rozmer.

 

Tip: Magic Motion Fugu - smart vibračné vajíčko

https://www.erotickashow.sk/magic-motion-fugu-red-14204

Interligentné vibračné vajíčko

 

Párové vibrátory

Párové vibrátory predstavujú moderné erotické hračky, ktoré majú za cieľ poskytnúť spoločné potešenie a vzrušujúce intímne zážitky pre oboch partnerov. Ich dizajn a funkcie sú špeciálne navrhnuté tak, aby umožňovali dráždenie počas sexuálneho styku a aj počas predohry.

 

Tip: Satisfyer Double Joy - smart vibrátor

https://www.erotickashow.sk/satisfyer-double-joy-black-16900

Smart párový vibrátor

 

Erotické spodné prádlo

Erotické spodné prádlo je štýlový a zmyselný spôsob, ako oživiť intímnu atmosféru a zvýšiť sebavedomie partnerky. Medzi tieto obľúbené zmyselné kúsky erotického oblečenia patria najmä nasledovné:

  • Korzet - zdôrazňuje ženské krivky a vytvára atraktívny vzhľad. Môže byť doplnený šnurovaním alebo ozdobený čipkou a mašličkami.
  • Babydoll - voľnejší a vzdušnejší kúsok spodného prádla, často s výrezom pod prsiami a jemným látkovým pásom v oblasti pásu. Je romantický a ideálny pre ženy, ktoré hľadajú niečo pohodlné a zároveň zvodné.
  • Bodystocking - tento druh spodného prádla oblieka celé telo a je vyrobený z pružného materiálu, často s otvormi na kĺby. Vytvára elegantný efekt.
  • Tangá a nohavičky s otvormi - sú štýlovým a pikantným výberom pre ženy, ktoré si chcú ponechať niektoré časti svojho tela odkryté. Tento druh spodného prádla môže byť ozdobený čipkou, mašličkami alebo inými zmyselnými detailami.
  • Kompletné erotické súpravy - kombinujú viacero druhov spodného prádla a dopĺňajú ich o ďalšie príslušenstvo, ako sú napríklad podväzky či pančuchy.

 

Hrejivé masážne oleje

Hrejivé masážne oleje sú výborným spôsobom, ako zvýšiť senzualitu a romantiku pri intímnych chvíľach s partnerom. Tieto oleje kombinujú hrejivé účinky s hladkou textúrou. Z toho dôvodu sú stvorené na relaxačnú a zmyselnú masáž.

Väčšina hrejivých masážnych olejov je obohatená i príjemnými arómami, ako sú vanilka, levanduľa či čokoláda. Tieto vône pridávajú do masáže aromaterapeutický prvok, čím umocňujú relaxačný účinok.

 

Tip: Shunga - hrejivý masážny olej

https://www.erotickashow.sk/shunga-masazny-olej-s-hrejivm-ucinkom-ceresa-100ml-141530

Hrejivý masážny olej

 

Valentínske erotické hračky pre mužov

Rovnako aj valentínske erotické hračky pre mužov ponúkajú širokú škálu možností. Každá z týchto hračiek pridáva do intímneho života nové prvky a umožňuje objavovať rôzne formy potešenia. Ktoré sú tie najobľúbenejšie?

 

Masturbátor a pumpa na penis v jednom

Táto multifunkčná hračka kombinuje intenzívnu stimuláciu masturbátora s možnosťou vytvárania tlaku pomocou pumpy na penis. Pre mužov je to skvelý spôsob, ako skúmať svoje vzrušenie a tým maximalizovať potešenie zo sexu. Vhodná pre sólové momenty aj spoločné experimentovanie s partnerkou.

 

Erotická súprava pomôcok

Táto súprava je ako kľúč k otvoreniu brány nekonečných možností pre intímne dobrodružstvá. Obsahuje rôznorodé pomôcky, od vibrátorov až po putá a erotické oleje. Ideálna pre páry, ktoré si prajú skúmať rôzne aspekty svojej sexuality a spoločne objavovať nové vzrušujúce zážitky v spálni.

 

Nabíjací krúžok na penis s diaľkovým ovládaním

Tento moderný a štýlový krúžok nie je len esteticky príjemný, ale aj funkčný. Poskytuje vibrácie a tlak na penis, pričom diaľkové ovládanie umožňuje partnerovi prevziať kontrolu nad intenzitou zábavy. Krúžok je nabíjací, čo znamená, že je pripravený na akciu vždy, keď to budete potrebovať.

 

Nabíjací vibrátor na prostatu

Pre tých, ktorí túžia po novej dimenzii potešenia zo sexu. Tento vibrátor je totiž navrhnutý na presné stimulovanie prostaty. Jeho bezdrôtová nabíjateľnosť znamená nielen praktickú manipuláciu, ale aj to, že nikdy nebudete musieť zastaviť zábavu pre nečakaný výpadok batérie. Ideálny pre sólové chvíle alebo experimentovanie s partnerom.

úvodný obrázok: freepik.com