Barion Pixel
Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
ErotickaShow.sk online sexshop
Erotickashow.sk - Sexshop +421233002662

Erotická kozmetika

Intímne minúty, alebo hodiny môžu byť ešte sladšie a poskytnúť ešte väčšiu rozkoš. Malé plus často akt okorení, spestrí a naplní ho vzrušením.

V našej drogérii pre dospelých nájdete všetko, čo potrebujete pre príjemnejší a bezpečnejší sexuálny vzťah, sortiment je navyše neustále aktualizovaný a vítame vás opäť stálymi akciami! Vyberte si z našich produktov, či už sú to kondómy, lubrikanty, masážny olej alebo sviečky.

Zoradiť podľa:

Titty Soap - Flesh

Na sklade
Dodávka 05 október 2022
11.28€ 9.85€

Čo je erotická kozmetika?


Erotickashow.sk venuje veľkú pozornosť produktom, ktoré napomáhajú zdravému, bezpečnému, príjemnému sexuálnemu styku. Nájdete tu aj doplnky, vďaka ktorým je sex ešte príjemnejší!


Lubrikant
Pri sexuálnych radovánkach sa vždy odporúča používať lubrikačný gél, nieje však jedno, aký typ si vyberiete. Väčšina erotických pomôcok je kompatibilná iba s lubrikantmi na vodnej báze. Na obyčajný pohlavný styk sa odporúča silikónový lubrikant. Okrem toho nájdete v našej ponuke aj ochutené, jedlé verzie. Pre alergických  môžeme odporúčiť aj niekoľko lubrikantov vyrobených z organických, iba z  vegánskych surovín. 


Masážny olej
Na predohru čo by bolo lepšie ako zmyseľná masáž? V ponuke erotickashow.sk nájdete takmer 200 druhov masážnych olejov. Nájdete tu aj jedlé, ochutené, voňavé, povzbudzujúce masážne oleje a sviečky, ale aj v bio prevedení.


Kondóm
Jedným najdôležitejším sortimentom sú kondómy. Rôzne, aj jedinečné rozmery, špeciálne vytvorenie nájdete v našej ponuke.

Ak nie ste istý, aký rozmer kondómu potrebujete, s nasledujúcim kalkulátorom si môžete vybrať správny rozmer!

obvod: 95-105 mm   ► rozmer kondómu: 47-50 mm

obvod: 105-120 mm ► rozmer kondómu: 52-55 mm (priemerný rozmer kondómu)

obvod: 120-130 mm ► rozmer kondómu: 56-59 mm

obvod: 130-150 mm ► rozmer kondómu: 60-69 mm


Posilňovač potencie, posilňovač túžby
V našej ponuke nájdete iba testované a schválené prostriedky na zvýšenie potencie. V tejto kategórii sme mysleli aj pre dámy, pre ktoré vieme ponuknúť gély, ktoré stimulujú klitoris či bod G  a produkty na liečbu vaginálnej suchosti!


Starostlivosť o telo, hygiena
Je veľmi dôležité dbať na intímnu hygienu aj v tom prípade, ak nemáte sexuálny pomer! Patria do tejto kategórie aj špeciálne dámske hygienické produkty a menštruačné pomôcky: mäkké tampóny, alebo menštruačné kališky, ktoré ponúkajú pohodlnú alternatívu na rozdiel od tradičných vložiek a tampónov.