Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
ErotickaShow.sk online sexshop
Erotickashow.sk - Sexshop +421233002662

BDSM

Kategória milovníkov zväzovania, kde sa nájdu aj odvážnejšie kúsky pre milovníkov elektro či lekárskeho sexu. Obmedzite pohyb svojej polovičky pomocou pút, bondage-pások, aby ste mohli jej telo vychutnávať podľa vlastných predstáv. Aby vôbec nemal slov, môžete do jeho úst umiestniť aj guličku, či krúžok. Ak Vás neposlúchne ani potom, kľudne používajte bič, či korbáč na potrestanie.

Zoradiť podľa:

BDSM je jedným z nevlastných detí sexuálnych záujmov. Hoci je o to veľa prenasledovania alebo záujmu, dosť veľa o tom hovorí. Platí to aj vtedy, ak sú to inak ľudia, ktorí otvorene hovoria o svojej vlastnej sexualite, keďže outsideri si záujem o BDSM často zapisujú ako chorobnú zvrátenosť.

Čo je však BDSM v skutočnosti? Termín je odvodený z anglického bondage-discipline, dominance-submission a sadism-masochism, čo zodpovedá významom otroctvo a disciplína, dominancia a podmanenie a sadizmus a masochizmus.

Rozsudok – a z neho vyplývajúce utajenie – je založený na zdanlivo pochopiteľnej myšlienke, že jeden BDSM partner ubližuje druhému. A hoci vo svete BDSM skutočne existujú prvky, ktoré majú tendenciu bolieť – ako je spôsobovanie fyzickej bolesti, trestanie, ponižovanie, podriadenosť, v skutočnosti sa toto všetko počíta ako BDSM iba vtedy, ak sa to robí na základe konsenzu, pre potešenie. oboch strán.

Ak sa teda niektorý účastník cíti nepohodlne alebo zle počas BDSM sexu, to už patrí do úplne inej kategórie.


Praktizovanie BDSM sexu si často vyžaduje rôzne doplnky. Niektoré sa dajú nahradiť aj domácimi pomôckami BDSM: napríklad šatka alebo kravata môžu byť skvelým nástrojom na viazanie, no tí, ktorých táto téma skutočne zaujíma, urobia lepšie, ak si zaobstarajú nejaké BDSM hračky.

Na sex v BDSM možno budete potrebovať širokú škálu vecí, najmä pre kategóriu otroctva a disciplíny označenú písmenami „B“ a „D“.

Môžete ho tiež zviazať povrazmi, putami a popruhmi. Otroctvo je okázalé a jednoduché riešenie, no aby bola hra zábavná pre vás oboch, musíte sa s nimi naučiť zaobchádzať. Netrénovaná ruka si môže pri zle uviazaných uzloch ľahko spôsobiť zranenie.

Disciplína môže byť tiež veľmi rôznorodá. Môžete hádať rôzne tresty, no väčšinou sú ich súčasťou aj telesné tresty. Ak to nie je len výprask do dlane, čo spúšťa vaše fantázie, vyskúšajte análne hry BDSM a špeciálne disciplinované plácačká a biče.