Barion Pixel
Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
ErotickaShow.sk online sexshop
Erotickashow.sk - Sexshop +421233002662

Pre ženy

Chceli by ste si okoreniť sexuálny život? Na stránke Erotickashow nájdete tisíce sexuálnych pomôcok, ktoré dokážu urobiť  intímne stretnutia  vzrušujúcejšími. Kvalitné vibračné pomôcky a bez vibrácií, ktoré robia predohru, alebo sexuálne akty  a osamelé večery ešte krajšími.

Zoradiť podľa:

LOVENSE Lush - vibračné vajíčko

2
Všetky produkty skladom
Dodávka 16 apríl
100.30€ 84.00€
16%

Repertoár sexuálnych pomôcok je nekonečný, keďže možností je toľko, koľko je fantázií (a možno ešte viac).


V tejto kategórii nájdete produkty na potešenie navrhnuté špeciálne pre ženy. Či už ide o vaginálne alebo análne vzrušenie, alebo len o rozmaznávanie klitorisu, určite nájdete to, čo spúšťa vašu predstavivosť.


Sexuálne pomôcky možno rozdeliť do niekoľkých veľkých podskupín podľa typu použitia alebo pohlavia cieľového publika. Môže sa však zvážiť, či hračka obsahuje elektrický komponent (napríklad vibrátory alebo vibračné masturbátory).

Tu, pod položkou hlavného menu sexuálnej hračky, sme zozbierali väčšinou tie, ktoré robia radosť svojim majiteľom bez motora (motorov). Ak hľadáte vibračnú sexuálnu pomôcku, pozrite sa na naše produkty v sekcii Vibrátory a masturbátory! Poďme sa však pozrieť, čo vás na tejto stránke čaká!


Ak vás zaujíma svet análneho potešenia, takmer 300 rozmaznávačov čaká na pridanie do vášho košíka. Nájdete tu napríklad análne dildá s tradičným dizajnom, ktoré vďaka rôznym veľkostiam uspokoja potreby začiatočníkov aj pokročilých používateľov. Ale análne palice a análne struny bez vibrácií môžu byť skutočne novým, špeciálnym zážitkom. Tie vás privedú na vrchol s intenzívnym pocitom masáže.

Najobľúbenejšími sexuálnymi pomôckami sú dilda. Ide o hračky, tiež bez vibrácií, navrhnuté špeciálne na prienik, no väčšinou je len na vás, kam ich vložíte.


Môžete si vybrať realistické dildá, alebo dildá so špeciálnymi farbami a tvarmi, ktoré vás môžu prekvapiť aj použitím materiálov (na Erotickashow sú v ponuke aj sklenené a žulové dildá!).

Hľadáte sexuálnu pomôcku pre obe strany? Potom sa oplatí pozrieť si naše hry, ktoré sú ideálnou voľbou pre predohru. V tejto podkategórii nájdete napríklad pásku cez oči, ktorá je nevyhnutnou pomôckou pri zdržanlivom, zmyselné BDSM, aj keď len kombináciou pohladenia a fackovania na posilnenie zmyslov.

Tu však už nájdete niekoľko motorizovaných produktov, ako napríklad prstové vibrátory, ktoré umožňujú každému jednoducho rozmaznávať svoju partnerku.


Sex nemusí byť vždy sakra vážny, je v ňom aj veľa zábavy a humoru! Pre naše predohry sú tu preto aj zábavné sexuálne pomôcky, ktoré vyčaria úsmev na tvári mihnutím oka.

Nezabudli sme však ani na tých, ktorí majú špeciálnejšie, menej známe potreby. V dnešnej dobe fantáziu čoraz viac párov hýbe obrátená zostava, no väčšinou sú tu prekážky dané prírodou. Našťastie použitie pripínacích sexuálnych pomôcok umožňuje výmenu rolí alebo lesbickým párom zažiť potešenie z prieniku.


Cieľom webshopu je poskytnúť čo najväčšiemu počtu ľudí rýchle a jednoduché riešenie na realizáciu ich túžob a oživenie ich fantázie. Záujemcovia o lacné sexuálne pomôcky vzhľadom na svoju finančnú situáciu si môžu položky zoradiť aj podľa ceny.