Barion Pixel
Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
ErotickaShow.sk online sexshop
Erotickashow.sk - Sexshop +421233002662

3+1 vzrušujúce darčeky zo sexshopu

3+1 vzrušujúce darčeky zo sexshopu
Čo Vám prvé napadne pri Vianociach? Mnohým hneď po koláčikoch a vianočnom stromčeku naskakujú povinné programy, rýchla príprava, upratovanie a samozrejme hladanie vhodných darčekov. Jedným slovom povinnosti.  Vianočné obdobie by však malo byť o láske, pokoji a šťastí.

3+1 vzrušujúce darčeky zo sexshopu

Čo Vám prvé napadne pri Vianociach? Mnohým hneď po koláčikoch a vianočnom stromčeku naskakujú povinné programy, rýchla príprava, upratovanie a samozrejme hladanie vhodných darčekov. Jedným slovom povinnosti.
Vianočné obdobie by však malo byť o láske, pokoji a šťastí. A áno, samozrejme, aj o obdarovávaní a radosti z obdarovania. A čo môže byť na to vhodnejšie ako darček, ktorý má za následok skutočné potešenie a skutočne nezabudnuteľné minúty (hodiny)? V skutočnosti netvrdíme, že nasledujúce nápady môžete použiť pre všetkých členov rodiny! Stojí za to zabezpečiť, aby babička nebola svedkom rozbaľovania. Svojmu partnerovi či najlepšej kamarátke s nimi však môžete vyčariť úsmev na tvári.

Áno, tieto darčeky dostanete v sexshope ako je Erotickashow. Ak ním prekvapíte svoju lásku, budete z toho mať aj úžitok. A nemusíte sa báť ani o svoju peňaženku: všetky naše nápady sú cenovo veľmi výhodné!

1. Dona Kissable - jedlé masážne oleje
Čítate správne, jedlé masážne oleje. A ak ich zjete, nepokazí Vám žalúdok, pretože sú to naozaj potravinárske mastičky. Nevieme, aký dobrý nápad je bohato posypať vrch zmrzlinového pohára napríklad príchuťou čokoládovej peny, no určite to ešte viac rozžiari telo Vášho priateľa. Ak mu teda naozaj chcete dopriať zmyselnú masáž, pustite sa do pochúťky, tak sa do seba zamilujete. Ak ste experimentálny typ, mali by ste si kúpiť úvodný výber, ktorý obsahuje klasické trio čokoláda-vanilka-jahoda.

2. Obsessive Kissmas - vianočná spodná bielizeň
Pri tomto druhu spodnej bielizne je ťažké rozhodnúť, kto vlastne dostane darček:  kto ho nosí, alebo ten, kto sa môže kochať pohľadom? Jedno je isté, s takýmto sexi vianočným outfitom sa stretnete len málokedy. Čas nevzhľadných vianočných mikín sa skončil, ich miesto zaujala spodná bielizeň prémiovej kvality od Obsessive.

3. Satisfyer Double Joy – inteligentný párový vibrátor
Ak ste doteraz nechápali, čo znamená radosť z darovania, s týmto darčekom to určite zistíte! Takýto párový vibrátor dostane ktorýkoľvek člen páru, ten druhý z neho bude mať úžitok minimálne rovnako. Pretože táto vychytávka robí svoju prácu pri použití počas sexu, svojimi vibráciami zvyšuje potešenie mužov aj žien. Na pokojnú noc môžete tento rok zabudnúť.

+1 Duel v Láskaní- stolová hra pre dospelých
Táto hra, najmä pre páry, je dokonalým spôsobom, ako sa k sebe emocionálne a duchovne zblížiť, prípadne znovu rozdúchať driemajúci oheň. Jednoduchá hra, pikantné úlohy, ktoré môžete hrať kedykoľvek, celý večer...alebo skôr celú noc, ktorá Vám odhalí dovtedy nepoznané vzrušenie.

Štítky priložené k obsahu: Správy