Barion Pixel
Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
ErotickaShow.sk online sexshop
Erotickashow.sk - Sexshop +421233002662

Vzrušenie klitorisu

Vzrušenie klitorisu
Poďme spoznať jedno z najdôležitejších centier potešenia ženského tela: klitoris! Všetko, čo chcete vedieť o dôležitosti techník stimulácie klitorisu.

Meta: Poďme spoznať jedno z najdôležitejších centier potešenia ženského tela: klitoris! Všetko, čo chcete vedieť o dôležitosti techník stimulácie klitorisu.

Orgazmus pomocou stimulátorov klitorisu: prečo je dôležité stimulovať klitoris?

Vzrušenie klitorisu je vzrušujúcou a dôležitou výzvou pre každého muža a ženu. Žiaľ, ženský orgazmus nie je zadarmo, musíte na ňom pracovať, ale aspoň jedno vieme určite: ak je cieľom dosiahnuť explozívny orgazmus, oplatí sa preskúmať klitoris. Ale čo je skutočným centrom potešenia ženského tela, klitoris? Ako sa správa pri orgazme? Čo má spoločné s penisom? A aké vzrušujúce sexuálne hry klitorisu môžete použiť sami alebo dokonca spolu s partnerom?

klitoris

Jednou z najčastejších otázok pri kúpe sexuálnych hračiek, ktoré stimulujú klitoris je, prečo potrebujete hračku, ktorá špecificky stimuluje klitoris? No, samozrejme, má to svoj dôvod.

Čo by ste mali vedieť o klitorise: je to ženský penis

Klitoris sa nachádza priamo pri vchode do vagíny, za malými pyskami. Pre väčšinu žien je viditeľnou časťou malý kúsok mäsa, ktorý obsahuje vysokú koncentráciu nervových zakončení, cca. 10-15 tisíc. Toto skutočne vysoké číslo – v porovnaní s niekoľkými stovkami vo vagíne – robí klitoris mimoriadne citlivým na všetky druhy stimulácie.

Mnoho ľudí nevie, že klitoris nie je len malá plocha veľkosti fazule, ktorú možno cítiť počas vzrušenia. Je zaujímavé, že len malá časť klitorisu je viditeľná voľným okom, pretože zvyšok orgánu je obklopený ostatnými zložkami reprodukčného systému až po spodok lonovej kosti.

Čo je však skutočne prekvapujúce, že klitoris je z rovnakého materiálu ako penis a sú si tiež veľmi podobné, čo sa týka ich funkcie: v stave vzrušenia sa klitoris tiež naplní krvou a opuchne, v podstate sa postaví.

Jediný skutočný rozdiel medzi klitorisom a penisom, okrem miesta, ktoré zaberajú v tele, je ten, že penis slúži aj na močenie, zatiaľ čo klitoris to definitívne nedokáže. Zároveň je dôležité si uvedomiť, že vibrácie panvy spôsobené pohlavným stykom môžu stimulovať aj nervové zakončenia v neviditeľnej časti klitorisu, čo môže viesť k orgazmu.

Pri akte je to však práve jeho poloha, ktorá bráni jeho vzrušeniu, bohužiaľ sa tak nestane samo od seba. Pri pohlavnom styku napríklad penis nepríde do kontaktu s klitorisom a pri masturbácii ani bežný vibrátor, takže ho nemá čo stimulovať. Tu prichádzajú do úvahy rôzne techniky stimulácie klitorisu a sexuálne hračky na stimuláciu klitorisu.

Vzrušujúco dobré hračky a techniky na stimuláciu klitorisu

Našťastie stimulácia klitorisu nie je ani zďaleka taká komplikovaná úloha ako montáž nábytku IKEA. Pri sexe môže napríklad veľmi pomôcť, ak pri súloži Vy alebo Váš partner budete prstami stimulovať túto zmyselnú maličkú oblasť a predtým Vás pri predohre môže stimulovať k orgazmu aj partnerov jazyk.

Ak ide o trochu zhovievavosti, na stimuláciu tejto maličkej, no o to dôležitejšej oblasti rôznymi podnetmi, vibráciami sa špecializujú aj vibračné nohavičky, stimulátory klitorisu so vzduchovou vlnou a klitorisové vibrátory.

Mimochodom, tieto Vaše skvelé pomôcky vyzerajú dobre nielen vo Vašich rukách, ale aj v rukách Vášho partnera. Ak rada trochu odstúpite, dokáže Vás vzrušiť aj týmito zmyselnými šibalstvami. Či už lapáte po vzduchu, alebo ležíte pred ním zviazaná.

Štítky priložené k obsahu: Správy