Barion Pixel
Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
ErotickaShow.sk online sexshop
Erotickashow.sk - Sexshop +421233002662

Vyberáme najlepšie nástroje na zväčšenie penisu

Vyberáme najlepšie nástroje na zväčšenie penisu

Téma zväčšenia penisu je citlivou oblasťou, ktorá trápi mnoho mužov po celom svete. Existuje veľa metód sľubujúcich výsledky, ale pri ich výbere je potrebná opatrnosť. V našom článku sa zameriame na prehľad tých najlepších dostupných nástrojov na zväčšenie penisu, ich výhody, nevýhody a dôležitosť bezpečného prístupu k tomuto citlivému problému. Ak sa chcete dozvedieť viac, čítajte ďalej.

Metódy zväčšenia penisu

Nad veľkosťou penisu sa muži často zamýšľajú. Niektorí sa však tejto téme pravidelne a dlhodobo vyhýbajú. Ostych a strach z toho, že ich pohlavný orgán neuspokojí predstavu partnerky, ich doslova desí. Našťastie väčšinou za týmto problémom nie je potrebné hľadať závažné zdravotné dôvody. V mnohých prípadoch stačí zlepšiť prekrvenie pohlavného orgánu.

A práve o týchto metódach si povieme nižšie v článku.

 

Cvičenia a tréningové programy

Cvičenia a tréningové programy na zväčšenie penisu sú jednou z najstarších a najviac diskutovaných metód. Zameriavajú sa na zlepšenie prekrvenia a elasticity tkanív penisu, čo môže viesť k väčšiemu objemu a pevnejšej erekcii. Medzi najznámejšie cviky a tréningové programy patria:

  1. Jelqing - je jeden z najpoužívanejších cvikov na zväčšenie penisu. Spočíva v opakovanej ručnej manipulácii penisu od základne až po žaluď s cieľom zvýšiť prietok krvi do tkanív. Správne vykonávanie jelqingu si vyžaduje trpezlivosť a pravidelnosť.
  2. Stretches - ide o cviky, pri ktorých sa penis ťahá v rôznych smeroch s cieľom predĺžiť tkanivá. Existuje niekoľko variantov tohto cviku, ale je ich dôležité vykonávať opatrne, aby sa predišlo zraneniam.
  3. Kegelove cviky - sú zamerané na posilnenie svalov panvového dna, vrátane svalov, ktoré ovládajú erekciu. Tieto cviky môžu pomôcť zlepšiť kontrolu nad erekciou a podporiť lepšiu kvalitu erekcie.

Medzi výhody týchto cvičení patrí, že pri ich správnom vykonávaní nemajú žiadne negatívne účinky na zdravie a sú v podstate zadarmo. Sú však náročné na čas a trpezlivosť.

 

Prípravky a krémy

Existuje veľa rôznych produktov dostupných na trhu, ktoré sľubujú rôzny výsledný efekt. Medzi produkty s preukázaným účinkom patria hlavne:

  • Krémy na zväčšenie penisu - sú často vyrobené z prírodných zložiek, ktoré stimulujú prekrvenie a rozšírenie tkanív penisu. Ich aplikácia je jednoduchá a vyžaduje si len aplikáciu krému na pokožku penisu.

Tip: Intímny krém pre mužov "Penis XXL"

Intímny krém Penix XXL


  • Doplnky stravy - obsahujú rôzne bylinné extrakty a vitamíny, ktoré podporujú zdravé prekrvenie pohlavných orgánov. Medzi najznámejšie patrí napríklad Ženšen alebo Maca čierna.
  • Gély - podobne ako krémy, aj gély obsahujú prírodné látky, ktoré majú pozitívny vplyv na prekrvenie penisu. Ich aplikácia je jednoduchá a rýchla.

Veľkou výhodou tejto metódy je jednoduché použitie a možné okamžité výsledky.

 

Vákuové pumpy

Vákuové pumpy, tiež známe ako penisové pumpy, sú zariadenia navrhnuté na zväčšenie penisu a zlepšenie erekcie. Ich fungovanie spočíva vo vytvorení podtlaku (vákua) okolo penisu, čo má za následok prúdenie krvi do pohlavného orgánu.


Tip: Pumpa na penis You2Toys Penis Pump Deluxe 

Pumpa na penis


Keď je vytvorené vákuum, klesne tlak vo vnútri vákuovej nádoby a v okolí penisu, čo spôsobuje, že sa cievy rozšíria a dostaví sa silnejšia a pevnejšia erekcia. Po dosiahnutí erekcie odstráňte vákuovú nádobu a kvôli udržaniu erekcie si nezabudnite nasadiť krúžok na penis.


Tip: Čierne krúžky na penis

Krúžky na penis


Oproti mnohým liekom na zlepšenie erekcie sú vákuové pumpy bezpečnejšou alternatívou, pretože nepoužívajú chemické látky.

 

Extendery

Tieto zariadenia sú navrhnuté tak, aby sa ich nosením postupne zväčšovali penisové tkanivá. Funkcia a mechanizmus účinku je nasledovný:

  • Mechanické pôsobenie - väčšinou sa skladajú z plastového držiaka, ktorý sa pripevní na penis, a tiež priliehajúceho popruhu, ktorý sa pripevní na koreň penisu alebo za žaluď. Mechanizmus prístroja potom pôsobí smerom von, čím sa postupne zväčšujú a rozširujú penisové tkanivá.
  • Trvalé napätie - tieto zariadenia pracujú na základe trvalého napätia, ktoré je aplikované na penisové tkanivá. Toto napätie spôsobuje malé mikrotrhlinky v tkanivách, ktoré sa následne pri hojení rozšíria a zväčšia.

Tip: Andro Extender na zväčšenie penisu

Extender na penis


 

Výhodou týchto zariadení je, že pri ich správnom a pravidelnom používaní môžu priniesť trvalé zväčšenie penisu. Sú navrhnuté tak, aby boli pri nosení pod oblečením pohodlné, a umožnili normálnu dennú aktivitu.

 

Rada na záver

Pred výberom metódy či nástroja na zväčšenie penisu je rozumné toto rozhodnutie konzultovať s odborníkom alebo urológom.