Barion Pixel
Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
ErotickaShow.sk online sexshop
Erotickashow.sk - Sexshop +421233002662

Vyberáme BDSM pomôcky pre náročných

Vyberáme BDSM pomôcky pre náročných

Svet BDSM je presýtený vášňou, očarujúcim mystériom a novou dimenziou intímity. Ak patríte medzi náročných objaviteľov, ktorí túžia prekročiť obyčajné hranice sexu a získať nové potešenie vo svojom intímnom živote, náš článok je pre vás ako stvorený. Otvoríme vám brány do tohto sveta plného vzrušenia a predstavíme rozmanité BDSM pomôcky, ktoré vám umožnia objaviť ďalšiu úroveň vzrušenia.

Ujasnite si svoje preferencie a potreby

Výber BDSM pomôcok nielen pre náročných závisí hlavne od individuálnych potrieb a preferencií. Preto si ako prvé premyslite účel a spôsob používania týchto pomôcok.  Chcete napríklad partnera spútať, zviazať, dať mu výprask alebo poštekliť pierkom? Chceli by ste vyskúšať aj psychické ponižovanie alebo umlčať svojho otroka náhubkom?

Pochopiteľne, nezabudnite sa s partnerom otvorene porozprávať o svojich sexuálnych fantáziách a predstavách. Dohodnite sa spoločne na scenári a spôsobe používania BDSM pomôcok.

 

Všeobecné odporúčania pre výber

Okrem poznávania svojich hraníc a komunikácie s partnerom je dôležité dbať aj na všeobecné odporúčania, ktoré vám pomôžu s výberom tých správnych BDSM pomôcok. Medzi najdôležitejšie patria:

  • Preskúmajte a otestujte si rôzne typy BDSM pomôcok - BDSM ponúka širokú škálu pomôcok. Od masiek, latexového oblečenia a bičíkov až po kliešte, rôzne formy obmedzovania a dildá. Zistite si, ktoré vás najviac lákajú a zaujímajú.
  • Zohľadnite materiál - materiál, z ktorého sú BDSM pomôcky vyrobené, má vplyv na ich bezpečnosť a pohodlie. Vyberajte si iba také pomôcky, ktoré sú vyrobené z bezpečných a hypoalergénnych materiálov, ako je napríklad medicínsky silikón, koža, nerezová oceľ alebo drevo
  • Kvalita je dôležitá - investujte iba do kvalitných BDSM pomôcok od overených výrobcov. Lacné a nekvalitné pomôcky môžu byť pre vaše zdravie nebezpečné a ich trvanlivosť je často obmedzená.

Tip

Dôkladne sa oboznámte s návodom na starostlivosť od výrobcu. Každý materiál totiž môže mať špecifické požiadavky na čistenie a údržbu. Väčšinu BDSM pomôcok je však možné čistiť teplou mydlovou vodou alebo špeciálnym čistiacim prostriedkom pre daný materiál.

Pokiaľ ste sa stále nerozhodli, pripravili sme pre vás náš výber BDSM pomôcok, ktoré určite uspokoja aj tých najnáročnejších.

 

1. Ústny gag

Ak vás už len pomyslenie na to, že vidíte svojho partnera bezmocne slintať, vzrušuje, ústny gag je jedným z najlepších BDSM predmetov, ktoré si môžete priať. Jeho nastaviteľný popruh sa prispôsobí veľkosti každej hlavy a hladká, väčšinou mäkká silikónová gulička potlačí stonanie vášho milenca bez toho, aby to spôsobovalo bolesť.


Tip: Ustny gag 50 shadows

Ústny gag - BDSM

 


 

2. Svorky na bradavky

Svorky na bradavky sú populárne BDSM pomôcky používané na stimuláciu a zvýšenie citlivosti bradaviek. Ide o malé kovové či plastové prístrojčeky, ktoré sa priložia na bradavky a stiahnu sa pomocou pružiny alebo skrutky, čím sa vyvoláva tlak na bradavky. Tento tlak môže priniesť zvýšené pocity vzrušenia a intenzity počas intímnych hier.


Tip: Svorky na bradavky 50 shades

Svorky na bradavky BDSM


Existujú rôzne typy svoriek na bradavky, vrátane klasických kovových svoriek, svoriek s regulovateľnou intenzitou tlaku, gumových svoriek a svoriek s rôznymi dizajnami a zdobeniami. Mnohé svorky majú aj zavesené reťaze alebo popruhy, ktoré umožňujú ďalšie manipulácie a pridávajú estetický prvok.

Okrem svoriek na bradavky existujú aj svorky určené pre klitoris. Tieto klitorálne svorky majú podobný princíp fungovania, ale slúžia na stimuláciu klitorisu.

 

3. Obojok s vodítkom

Používa sa v dominancii a submisívnych hrách. Ide o príslušenstvo, ktoré sa nosí na krku a pomocou pripevneného vodítka môže dominantná osoba viesť a kontrolovať submisívnu osobu. Obojky s vodítkom majú rôzne dizajny a štýly. Niektoré sú jednoduché a minimalistické, zatiaľ čo iné môžu mať zdobenia, reťaze alebo prívesky.


Tip: Obojok s vodítkom 50 shades

Obojok s vodítkom - 50 odtieňov šedej


Dôležité je zvoliť taký obojok, ktorý sa vám dobre prispôsobí a je pohodlný na nosenie. Väčšina obojkov je nastaviteľná a umožňuje prispôsobenie veľkosti podľa potreby.

 

4. Bič (flogger)

Bič, známy aj ako flogger, je tradičná BDSM pomôcka, ktorá sa používa na stimuláciu a rôzne druhy senzorických zážitkov počas intímnych hier. Flogger je zvyčajne vyrobený z dlhých prúžkov materiálu, ktoré sú pripevnené na rukoväť.


Tip: Bič 50 shades

Bičík - 50 SHADES OF GREY


Vyrábajú sa z rôznych materiálov, vrátane kože, semišu, gumy, latexu, silikónu a ďalších. Každý materiál poskytuje iné senzorické zážitky - niektoré môžu byť jemné a príjemné na dotyk, iné tvrdšie a intenzívnejšie.

 

5. Palička na trestanie

Palička je vyrobená z mimoriadne kvalitnej čiernej kože s pevnou rukoväťou. Poskytne vám rozkoš v podobe sladkej štipľavosti, zatiaľ čo lesklé strieborné zakončenie pridáva paličke šmrnc. Dodáva sa s pohodlným remienkom na zápästie, s ktorým získate dokonalú kontrolu nad partnerom.

 

6. Bondage laná

Bondage laná sú dôležitou súčasťou BDSM hier a používajú sa na viazanie a obmedzenie pohybu submisívnej osoby počas intímnych hier. Ide o špeciálne navrhnuté laná, ktoré majú rôzne dĺžky a hrúbky. Vyrábajú sa z rôznych materiálov, ktoré sú bezpečné a pohodlné na používanie. Môžete si s nimi užiť aj zväzovanie pre pokročilých.