Barion Pixel
Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
ErotickaShow.sk online sexshop
Erotickashow.sk - Sexshop +421233002662

Vibrátor na bod G

Vibrátor na bod G
Len máloktorá časť ženského tela bola tak diskutovaná, skúmaná a prenasledovaná mužmi aj ženami ako bod G.

Meta: Čo by ste mali vedieť o tajomnom bode G: kde ho hľadať a prečo je dobré ho vzrušovať? A prečo je výhodné mať doma stimulátor bodu G?

Bod G je ženská prostata: kde ho nájdete a prečo je stimulátor bodu G užitočný?

Hoci mnohí tvrdia opak, bod G skutočne existuje. Preto, ak poznáte spôsob a dotknete sa ho správnym spôsobom, môže skutočne zvýšiť Vašu sexuálnu rozkoš a Váš orgazmus bude intenzívnejší. Ako môžete nájsť – a využiť jeho silu? V tomto článku si o tom môžete prečítať niekoľko vzrušujúcich slov.

Len máloktorá časť ženského tela bola tak diskutovaná, skúmaná a prenasledovaná mužmi aj ženami ako bod G, ktorý sa väčšine zdá akosi nepolapiteľný. Napriek tomu, že odborníci, ktorí bod G označujú za jedného z kľúčových faktorov pri dosahovaní vaginálneho orgazmu, stále vyjadrujú svoj názor.

Podľa štúdií stimulácia bodu G zvyšuje citlivosť vaginálnej oblasti a erotické potešenie. Či na to použijete prsty alebo si vpichnete niečo zo vzrušujúcich sexuálnych hračiek na stimuláciu bodu G, je len na Vás a možno aj na Vašom partnerovi. Najprv však musíte nájsť toto sladké miesto.

Kde nájdete bod G a čo o ňom potrebujete vedieť?

Bod G sa nachádza cca 3-4 cm od otvoru vagíny. Jeho presné umiestnenie sa u každej ženy líši, keďže parametre vagíny sa u každej ženy geneticky líšia. Ovplyvňuje to aj vek a pôrod. U niekoho sa nachádza bližšie ku vchodu a u iného zase o kúsok ďalej – aj preto mnohí dodnes o jeho existencii pochybujú.

Mimochodom, táto 2-3 cm veľká a konvexná oblasť pôsobí na dotyk ako hubovitá. Niektoré štúdie opísali bod G ako „ženskú prostatu“, čo naznačuje, že štruktúra a funkcia tejto oblasti môže byť podobná ako priestor medzi penisom a močovým mechúrom, na prostatu veľkosti cca. vlašského orecha.

Jednou z najčastejšie spomínaných spoločných čŕt je, že stimulácia oboch môže sama o sebe spustiť dobre nasmerovaný orgazmus, ale môže aj šialeným spôsobom prispieť k zintenzívneniu rozkoše pri súloži.

Ďalšia pozoruhodná podobnosť medzi anatómiou mužov a žien je v tejto oblasti, pretože je tiež "domovom" takzvaných Skeneho žliaz, ktoré produkujú mazivo nevyhnutné pre vaginálnu lubrikáciu a niektoré z ich zložiek sú rovnaké ako tie, ktoré sa nachádzajú v mužskej prostate.

Keď to vieme, je menej prekvapujúce, že stimulácia bodu G môže tiež pomôcť spustiť ženskú ejakuláciu. Stáva sa to vtedy, keď vďaka stimulácii správneho množstva a kvality vyprodukovaná tekutina jednoducho vytryskne z močovej trubice – hovorí sa tomu striekanie, ženská ejakulácia.

Vzrušujúci výber na stimuláciu bodu G - mimo prstov

Ak patríte k fanúšikom tradičnej metódy, potom Vám k orgazmu bude stačiť dávka trpezlivosti, trochu času a sústavné ťukanie do bodu G. V tomto prípade budete na vrcholový útok potrebovať koordinovanú prácu ukazováka a prostredníka: akonáhle nájdete bod G, stačí narovnať a potom ohnúť prsty, akoby ste niekoho volali. Toto opakujte nepretržite, kým nedosiahnete vrchol.

Ak by ste si chceli veci trochu uľahčiť, pokojne si vyberte medzi vibrátormi stimulujúcimi bod G. Ich spoločným znakom je o niečo dlhšia, veľká a zakrivená hlava, ktorá spúšťa stimuláciu vo zvolenom vibračnom režime.

Ak si aj Vy myslíte, že stimulácie nie je nikdy dosť, tak si okrem tradičných stimulátorov bodu G môžete vybrať aj s klitorisovým ramenom alebo technikou stimulácie klitorisu vzduchovými vlnami. S týmto dokážete zasadiť nemilosrdne dobrý zmyselný úder nielen na bod G, ale zároveň aj na klitoris.

Štítky priložené k obsahu: Správy