Barion Pixel
Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
ErotickaShow.sk online sexshop
Erotickashow.sk - Sexshop +421233002662

Typhoon - výživový doplnok pre mužov (3 ks)

11.95€
Nehodnotené
Číslo produktu: 5590860181858
Získanie vernostných bodov: 0

Popis:

Typhoon - výživový doplnok pre mužov (3 ks)TYPHOON kapsula je prémiový produkt nielen kvôli špeciálnym afrodiziakálnym a potenciou podporujúcim bylinám, ale aj kvôli kvalite a pomere základných surovín. Zložky boli zvolené tak, aby zabezpečili požadovaný účinok v najväčšom možnom koncentrácii. TYPHOON je prírodná kapsula pre príležitostné zlepšenie potencie s 100% prírodnými zložkami, určená na liečbu erektilnej dysfunkcie a podporu potencie.

Aký účinok očakávať?
Silná erekcia
Rýchle vstrebávanie
Dlhodobý účinok
Plnší penis
Väčšia kontrola nad ejakuláciou
Rýchlejšia regenerácia
Môže účinkovať aj pri malom množstve alkoholu

Na toto si dávajte pozor:
Účinnosť a účinky nie sú zaručené, môžu sa líšiť od jednotlivca k jednotlivcovi!

Ako ju používať?
TYPHOON kapsula je príležitostný produkt, preto ju treba užiť 30-45 minút pred pohlavným stykom, aby sa zabránilo erektilnej dysfunkcii a aby ste potešili svoju partnerku silnou erekciou. Jej účinok môžete pociťovať aj niekoľko dní po užití kapsuly, ak sa naskytne príležitosť na pohlavný styk, môžete využiť.

Pre koho sa odporúča?
Tento produkt sa odporúča mužom bez ohľadu na vek, ktorí sa už stretli s erektilnou dysfunkciou a chcú mať silnú a dlhotrvajúcu erekciu počas pohlavného styku.

TYPHOON - 3 kapsule
1 dávka: 1 kapsula
Obsah balenia: 3 dávky
Názov / 1 kapsula
Maca extrakt (Lepidium Meyenii) 310 MG
Extrakt z plameňovej palmy (Serenoa Repens) 60 MG, z toho mastné kyseliny 27 MG
Extrakt zo sibírskeho ženšenu (Eleutherococcus Senticosus) 20 MG - z toho eleutherosidy 1,6 MG
Extrakt z gotu kola (Centella Asiatica) 10 MG - z toho triterpeny 1 MG

Registračné číslo lieku: 29932/2022

Zloženie:
Maca extrakt (Lepidium Meyenii), extrakt z plameňovej palmy (Serenoa Repens), extrakt zo sibírskeho ženšenu (Eleutherococcus Senticosus), extrakt z gotu kola (Centella Asiatica), farbivo E172, želatínová kapsula.

Použitie:
Odporúča sa užívať jednu kapsulu TYPHOON 30-45 minút pred plánovaným sexuálnym stykom. Tento prípravok je vyrobený z prírodných rastlinných zložiek, odporúča sa užívať jednu kapsulu TYPHOON každé 3 dni. Absorpcia môže byť rýchlejšia, ak sa užije na lačný žalúdok a obsah kapsuly sa zmieša s vodou. Funguje aj pri miernom konzumovaní alkoholu, ale to môže oddialiť dobu účinku.

Upozornenie:
Ak máte vysoký krvný tlak a / alebo trpíte srdcovými alebo cievnymi ochoreniami, nekonzumujte tento prípravok! Taktiež sa neodporúča užívanie pre tehotné ženy a dojčiace matky. Nezabudnite, že doplnky stravy môžu mať množstvo pozitívnych účinkov, ale nezahrádzajú vyváženú stravu a zdravý životný štýl.

Doplnok stravy nie je určený na diagnostikovanie, liečenie, vyliečenie alebo prevenciu akýchkoľvek chorôb. V prípade potreby konzultujte so svojim lekárom! Uvedené vlastnosti a účinky sa môžu líšiť v závislosti od jednotlivca. Uvedené účinky nie sú overené klinickými testami, sú poskytované na informačné účely na základe odporúčania výrobcu a spätnej väzby spotrebiteľov! Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na chladnom mieste mimo dosahu slnečného žiarenia a tepla. Je dostupný bez lekárskeho predpisu. Pred použitím si pozorne prečítajte príbalový leták.

Pri nákupe nad 50 € Vám objednávku doručíme BEZPLATNE na celom Slovensku do 1-2 pracovných dní!

Erotickashow.sk: Online erotický e-shop.

Recenzie

Na tento produkt ešte neprišlo hodnotenie. Napíšte nám hodotenie o produkte a my vám darujeme 15 EUR, pri objednávke nad 60 EUR!
Napísať recenziu!

Odporúčame