Barion Pixel
Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
ErotickaShow.sk online sexshop
Erotickashow.sk - Sexshop +421233002662

Trikové typy vibrátorov pre ženy a mužov

Trikové typy vibrátorov pre ženy a mužov
Zaujal Vás výber vibrátorov, pokukujete po vzrušujúcich kúskoch, ale niečo Vás brzdí? Nepripravte sa o zážitok len preto, že neviete, ako použiť dobre vyzerajúcu sexuálnu hračku! Zostaňte s nami pár vášnivých minút, kým Vám prezradíme nejaké tajomstvá. Napríklad, ako vyťažiť maximum z masážneho vibrátora, análneho vibrátora a párového vibrátora.

Zaujal Vás výber vibrátorov, pokukujete po vzrušujúcich kúskoch, ale niečo Vás brzdí? Nepripravte sa o zážitok len preto, že neviete, ako použiť dobre vyzerajúcu sexuálnu hračku! Zostaňte s nami pár vášnivých minút, kým Vám prezradíme nejaké tajomstvá. Napríklad, ako vyťažiť maximum z masážneho vibrátora, análneho vibrátora a párového vibrátora.

 

Ako ste sa mohli presvedčiť na stránke Erotickashow.sk, výber vibrátorov je skutočne pôsobivý, pred ktorým môžu zdvihnúť klobúk muži aj ženy. Vzhľadom na to, koľko druhov vibrátorov existuje - napríklad s ramenom na  klitoris, vibrátor na bod G, so vzduchovou vlnou, análny vibrátor, vibrátor na bradavky - je pochopiteľné, ak ste trochu zaseknutí v tom, ako začať dobrodružstvo.

Dobrou správou je, že neexistuje nesprávny spôsob používania vibrátora, pokiaľ ho používate v bezpečnom prostredí. To znamená, kým si do vane neprinesiete vibrátor, ktorý nie je vodotesný alebo pripojený k zdroju energie na nabíjanie. Okrem toho existuje v podstate nekonečné množstvo možností v spôsoboch použitia rôznych typov vibrátorov. Ukážeme vám 3 vzrušujúce, nezvyčajné kúsky a ako ich využiť na dosiahnutie orgazmu.

3 špeciálne typy vibrátorov: používajte ich týmto spôsobom

1. Masážny vibrátor - wand
Na prvý pohľad sa jeho vzhľad môže zdať zvláštny, ale predsa: masážny vibrátor je veľmi obľúbeným artiklom. Ako medzi ženami, tak aj medzi mužmi. Dá sa povedať, že ide o skutočný unisex prístroj, ktorý môžete použiť aj ako masážny prístroj na telo, nielen pre súkromné ​​potešenie. Vďaka ergonomickému dizajnu môžeme hovoriť o jemne zakrivenom kúsku, takže nenechá ani jednu krivku bez povšimnutia.

Pri jeho používaní si môžete zvoliť ľahnutie a zaujatie polohy motýľa. Masážnym vibrátorom však môžete rozmaznávať nielen klitoris. Rovnakým spôsobom možno stimulovať oblasť genitálií a erotogénne zóny. Kolená, brucho, vnútorné stehná, perineum, prsia a bradavky, miešok, penis... Je tiež ideálny na predohru, sex a masturbáciu. Pre obe strany.

2. Inteligentné a párové vibrátory
Títo nezbedníci sú naozaj špeciálne kúsky. V prípade inteligentných vibrátorov možno zmenu pulzov, vibrácií a rýchlostí ovládať pomocou aplikácie, ktorú je možné stiahnuť do telefónu – a v niektorých prípadoch aj diaľkovým ovládačom. Tie môžu pomôcť párom hrať spolu na diaľku. Do tejto kategórie môžeme zaradiť aj diaľkovo ovládané vibračné nohavičky, smart vibro-vajíčko a klasický párový vibrátor v tvare C.

Je to obzvlášť zmyselný zážitok, keď si ich oblečiete pri varení večere alebo idete do kina a Váš partner zrazu dupne na plyn. Svoje potešenie môžete začať budovať pomaly, postupne, alebo môžete dokonca okamžite prejsť na maximum. Alebo že na poslednú chvíľu odmieta orgazmus. Párový vibrátor v tvare C môžu nosiť aj muži, takže možnosti sú skutočne neobmedzené.

Mimochodom, toto zmyselné mučenie môžete použiť aj v BDSM scénach, ak vás tento svet zaujíma. O koľkých metroch ďalej, teda do akej výšky a ako dlho to dráždi Vaše zmysly, rozhoduje samozrejme dominantná strana. Odďaľovanie a popieranie orgazmu je veľmi populárna scéna na BDSM scéne.

3. Análne kolíky a vibrátory
Keď myslíte na vibrátory, automaticky vám napadne klitoris, vagína alebo bod G. Predovšetkým preto, že väčšina žien dosiahne orgazmus stimuláciou týchto oblastí. Našťastie, v posledných rokoch sú na trhu análne kolíky a vibrátory, ktoré vibrujú tak dobre, že ženy a muži si potom olízajú všetkých 10 prstov.

Ak by ste si aj vy chceli vyskúšať radosti zo zadnej brány, neexistuje žiadna prekážka. Len sa na to poriadne pripravte, ako poriadna sprcha a veľa lubrikantu. Opatrne vložte análny vibrátor alebo kolík, hodne namazaný lubrikantom na vodnej báze.

Ak je tlak v prvom kole príliš veľký, začnite namiesto toho prstami a postupne sa rozširujte. Hračku nemusíte držať, pretože sa zasunie a zostane vo vašom zadku. Rozširujúca sa podrážka vibrátora zaisťuje, že zostane pohodlne na mieste a časť na uchopenie zostane mimo zadku. V ktorej póze by ste to mali vyskúšať ako prvé? V tej, čo je pre Vás najpohodlnejšie: na štyroch, na chrbte, v sprche atď.

Na čo sa po skúsenostiach odporúča venovať pozornosť, je očistiť sexuálnu hračku antibakteriálnym sprejom a/alebo mydlom. A to, čo už prešlo zadným vchodom, je zakázané, teda je ZAKÁZANÉ dávať  do pošvy alebo iného telesného otvoru. V opačnom prípade sa vystavíte aj riziku infekcií močových ciest, kvasinkových infekcií a bakteriálnej vaginózy.