x
Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
Produkty Menu
Erotickashow.sk - Sexshop

Tipy na romantickú dovolenku pre páry

 

Či už sa chystáte do hôr, alebo na slnečné pláže, snažte sa tráviť čo najviac času spoločne. Zaľúbenci zvyčajne netrpezlivo čakajú na spoločnú dovolenku a už niekoľko mesiacov pred ňou sa vzrušene pripravujú na ňu. V každom prípade Vám spoločná dovolenka prospeje, zabudnete na rušne pracovné dni a môžete sa dostatočne venovať jeden druhému. Samozrejme žiadna dovolenka bez kúsku romantiky nie je to práve orechové, preto si včas pripravte zaujímavý program. Naplánujte si dlhé prechádzky, romantické večere pri sviečkach, pravidelné laškovanie, milovanie a nechajte si v kufri trochu miesta pre pár sexi hračiek, aby bola zábava ešte lepšia.

 

1. Vyberte netradičnú hotelovú izbu

Ak by  ste pri prebúdzaní, chceli mať výhľad na pekné modré more, Eiffelovú vežu, alebo dokonca rustikálny taliansky vidiek, tak by ste rozhodne mali zvoliť aj netradičnú hotelovú izbu. Nemali by ste okamžite myslieť na najdrahšie ubytovanie. Po krátkom hľadaní určite objavíte izbu s krásnym  panoramatickým výhľadom, kde ako prebúdzanie, tak aj zaspávanie bude príjemné, romantické. Vyberte si netradičnú posteľ s baldachynom a posteľným prádlom z príjemného materiálu. 

2. Sex kemping 

Ak chcete zažiť niečo výnimočné, stanovanie je na to ako stvorené. Pred povinným večerným sex programom si dajte ľahkú piknik večeru a keď sa zotmie, môže začať romantika v stane. Ak nie sú žiadne susediace stany, môžete bez obáv byť aj hlasitý. Popri klasickej misionárskej polohe neváhajte vyskúšať aj iné. Obľúbené, neposlušné a užitočné hračky rozhodne nezabudnite doma.

3. Spoločná romantická večera 

Jedzte, pite, milujte sa. Pre každého muža je veľmi vzrušujúce, keď vie, že jeho milá má pod vzdušnými letnými šatami, len malé nenápadné tangá.  Pred odchodom na večeru sa poprechádzajte po  hotelovej izbe, iba v spodnej bielizni, aby videl, čo môže očakávať počas večera ... Garantujeme Vám, že dezert už objednávať nebude, radšej sa bude ponáhľať späť na izbu, aby mohol vyvesiť na dvere tabuľku „Nerušiť!

4. Wellness trochu inak

Počas leta veľa ľudí zvolí dovolenku v niektorom exkluzívnom wellness stredisku, kde okrem odpočinku nájdu fyzické aj duchovné osvieženie. Vlastný domáci wellness si nakoniec môžete vytvoriť kdekoľvek a nemusíte ani opustiť hotelovú izbu. Nie je potrebné k tomu nič iné, len trochu intímneho osvetlenia, príjemná, pokojná hudba a veľa masážnych olejov. Môžete sa masírovať navzájom, ako len chcete. Rozmazľujte sa jemnou erotickou masážou.

5. Zastavte čas

Ak si naplánujete všetko presne na minútu a naplníte každú chvíľu rôznymi aktivitami buďte si istý, že  uprostred veľkej organizácie sa z toho unavíte. Nechajte si medzi aktivitami 1-2 dni voľna a môžete pokojne zostať vo svojej izbe. Objednajte si niečo na jedenie, hrajte spoločenské sex hry a milujte sa aj cez deň. Väčšiu relaxáciu a osvieženie, by ste si ani nemohli dopriať.

Štítky priložené k obsahu: hír