Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
Produkty Menu
Erotickashow.sk - Sexshop
Vy ste navštívili: > >

Svet BDSM

Podľa príbehu hlavný protagonista  Christian Gray počas sexu je rád v dominantno-submisívnej úlohe a svoje partnerky zväzuje  či dokonca má s nimi aj drsnejší sex.

Robí to preto, lebo matka bola závislá na drogách, nestarala sa o neho a dokonca ho často zmlátila.V knihe je podané takéto vysvetlenie. Ale takéto vysvetlenie, prečo niekto podľahne BDSM hrám nie je celkom dobré.

Mnohí si totižto môžu myslieť, že tieto veci nie sú dobré, sú zvrátené. Popritom opak je pravdou a pre obe strany môžu takéto hry priniesť potešenie.

 

                                                             

 

Čo znamená skratka BDSM?

Z časti nadväzuje k slovám  zväzovanie, dominancia, sadizmus, ktorých anglický ekvivalent je bondage-dominance-sadism-masochism.

Celá vec spočíva v tom, že počas sexu je jedna strana dominantnejšia než tá druhá. Tento druh hry môže mať nespočetné  formy a nemusíte vôbec myslieť na najhoršie.

 

                                                             

 

Chcete to vyskúšať, ale neviete, kde začať?

Môžete  sa k tomu postaviť, ako k verbálnej hre a dávať vašej polovičke inštrukcie o tom, čo má robiť s vami, alebo zo sebou v posteli.

Môžete vyskúšať napríklad masku na oči.  V tomto prípade jednu stranu zbavíte jedného zmyslu, tým pádom je druhá strana silnejšia.

Ak by ste chceli vyskúšať niečo odvážnejšie skúste sadu na zväzovanie. Okorenenie celej hry je už len na vašej predstavivosti.

Môže si pomôcť hodvábnym mäkkým šálom alebo plyšovými putámi, ktoré v našom sexshope nájdete v rôznych farbách.