Barion Pixel
Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
ErotickaShow.sk online sexshop
Erotickashow.sk - Sexshop +421233002662

Sexuálne hračky

Sexuálne hračky

Rozmýšľali ste niekedy nad kúpou neposlušnej sexuálnej hračky pre svoju manželku alebo priateľku? Potom Vám odporúčame, aby ste to už neodkladali: namiesto toho objavte spolu pôsobivý výber vibrátorov! Prečo? Vibrujúce a pohyblivé korenisté kúsky totiž nielenže zintenzívnia a ľahšie dosiahne partnerka orgazmus, ale dokážu vyvolať aj spoločný orgazmus, ktorý je považovaný za bieleho havrana.

 

Vibrátory pre páry: 5 dôvodov, prečo nimi prekvapiť svoju priateľku

Rozmýšľali ste niekedy nad kúpou neposlušnej sexuálnej hračky pre svoju manželku alebo priateľku? Potom Vám odporúčame, aby ste to už neodkladali: namiesto toho objavte spolu pôsobivý výber vibrátorov! Prečo? Vibrujúce a pohyblivé korenisté kúsky totiž nielenže zintenzívnia a ľahšie dosiahne partnerka orgazmus, ale dokážu vyvolať aj spoločný orgazmus, ktorý je považovaný za bieleho havrana.

Každý má svoje osobné dôvody, prečo si chce okoreniť deň, noc a život stimulujúcou stimuláciou nejakými sexuálnymi hračkami. Muži aj ženy zbožňujú sexi potešenie, ktoré môže poskytnúť dobre trafená hračka.

Menej sa však hovorí o tom, čo sa stane, ak mužský člen dvojice neodolá príťažlivosti vibrátorov a prekvapí nimi svoju milenku? Je to naozaj dobrý nápad? No všetko má svoje výhody. My vám teraz prinášame 5 dôvodov, ktoré vám to pomôžu zistiť.

Prečo by ste mali manželke kupovať vibrátory?

Samozrejme, že rozhodnutie závisí od niekoľkých vecí. Napríklad, či už Vaša partnerka nejakou formou prejavila záujem o vibrátory? A nezanedbateľným aspektom je aj to, čo má rada Vaša partnerka.

Čo ju vzrušuje a potrebuje napríklad nejakú stimuláciu navyše? V každom prípade, ak aj Vy hľadáte a skúmate spôsob, ako okoreniť rutinné pohyby a byť spolu, pomôcť Vám môžu najmä vibrátory. Teraz však uvádzame 5 dôvodov, ktoré jednoznačne pomôžu dať Váš hlas za spoločné používanie vibrátorov.

1. Výber vibrátorov: ponuka Sexshopu je pôsobivá!

Prvým a jedným z najdôležitejších dôvodov, prečo by ste mali preskúmať tento sortiment, je to, že spomedzi všetkých sexuálnych hračiek majú vibrátory najrôznejšie štýly a funkcie. V minulosti sa väčšina vibrátorov vyrábala špeciálne pre ženy, no dnes existujú 1-2 vzrušujúce aj pre mužov. A medzi tými poslednými sú aj typy, ktoré by ste si mohli vychutnať spolu.

Tu sú najobľúbenejšie vibrátory:

vibrátory bodu G

 

 1. Satisfyer Pro+ G-spot - stimulátor klitorisu a vibrátor na bod G (biely)
 2. Cotoxo Dolphin - nabíjací vibrátor na bod G (červený)
 3. Tracys Dog - vodotesný vibrátor na bod G a stimulátor klitorisu (ružový)

vibrátory s ramenom na klitoris

 

 1. Aixiasia Merry - nabíjací vibrátor s ramenom na klitoris (bordový)
 2. Dorcel Baby Rabbit black & gold 2.0 - rechargeable
 3. Satisfyer Mr. Rabbit - vodotesný, nabíjací vibrátor s ramienkom na klitoris (ružový)

vibračné krúžky na penis

 

 1. FeelzToys Thor Cockring - nabíjací vibračný krúžok na penis (modrý)
 2. SMILE Stayer - vibračný krúžok na penis (čierny)
 3. Satisfyer Spectacular - nabíjací, vodotesný vibračný krúžok na penis (žltý)

análne vibrátory a vibračné análne kolíky

 

 1. Aixiasia Abake anal vibrator (black)
 2. Satisfyer Sweet Seal purple
 3. Aixiasia Dylon-Remote anal vibrator (black)

masážne vibrátory

 

 1. Bodywand – nabíjací masážny vibrátor (čierny)
 2. Satisfyer Wand-er Woman - nabíjací, vodotesný masážný vibrátor (čierny)
 3. Heating AV Wand - massager vibrator - black

párové vibrátory

 

 1. Satisfyer Double Plus Remote - nabíjací, vodotesný párový vibrátor na diaľkové ovládanie (fialový)
 2. Satisfyer Double Classic - vodotesný párový vibrátor (fialový)
 3. Vibeconnect Yeva - nabíjací párový vibrátor na dialkové ovládanie (koralový)

2. Žiaľ, Vy nevibrujete

Pravdupovediac, drvivá väčšina užívateľov sexuálnych hračiek sa vydáva na túto chtivú cestu, aby sexu dodala nový rozmer a nie preto, aby úplne nahradila sexuálny pomer s partnerom.

Vibrácia je neuveriteľná vec, najmä keď sa ňou počas masturbácie rozmaznávate v tých najzmyselnejších a najcitlivejších partiách. Teraz skombinujte tento výbušne dobrý efekt s tým, keď máte sex so svojím partnerom, a vtedy použijete neposlušnú hračku!

Inými slovami, keď pri vášnivom milovaní vstúpia do hry vibrátory, môže to poriadne okoreniť. Navyše Vám otvára úplne novú úroveň variácií orgazmu.

3. Vibrátory sú všestranné

Keďže existuje toľko rôznych typov vibrátorov, existuje toľko nezbedných a uspokojivých spôsobov, ako ich môžete použiť. Napríklad:
• používať masážny vibrátor na zmyselnú a svalovo uvoľňujúcu masáž,
• sledujte, ako Váš partner masturbuje, alebo to urobte za neho pomocou krúžku na penis,
stimulujte klitoris Vašej priateľky počas predohry a milovania,
• ľahnite si na seba, aby ste dosiahli orgazmus pomocou párového vibrátora.

4. Pomocou vibrátorov môžete dosiahnuť lepší orgazmus

Vibrátory zvyšujú orgazmus. Ak mi neveríte, vyskúšajte si to.  Čím častejšie a všestrannejšie skúmame svoje telo sami alebo spolu s partnerom, tým viac sa dozvieme o tom, čo nás privádza na pokraj šialenstva.

Napríklad všetky masturbačné misie, ktoré ste robili ako tínedžer – a ako dospelý – Vás naučia, Vám v posteli padne dobre. Tempo, póza, rýchlosť, tlak. Podobné informácie možno získať aj z používania vibrátorov.

Vibrátor je nástroj na zvýšenie orgazmu. Použite ich na masírovanie, zmyselné dráždenie a zvýšenú stimuláciu, keď Vás partner pomaly privádza na okraj vyvrcholenia. Potom už zostáva len orgazmus.

5. Vzácny a nádherný spoločný orgazmus

V štúdii z roku 2017 na 2 000 ženách vo veku od 18 do 94 rokov vedci z Indiana University zistili, že:
• takmer 37 % žien potrebuje na dosiahnutie orgazmu stimuláciu klitorisu,
• ďalších 36 % odpovedalo, že aj keď nutne nepotrebujú stimuláciu klitorisu pre potešenie, rozmaznávanie klitorisu im umocnilo zážitok,
• 18 % opýtaných uviedlo, že samotná vaginálne vniknutie je dostatočná na dosiahnutie orgazmu,
• A 9 % uviedlo, že počas pohlavného styku nedosiahli orgazmus, alebo že dosiahli orgazmus iným spôsobom, napríklad orálnym sexom.

Čo z toho vyplýva? Ak by ste si chceli byť istí nielen uspokojením svojej partnerky, ale chceli by ste mať aj väčšiu šancu zažiť vzácny spoločný orgazmus, mali by ste využiť vynikajúci výkon vibrátorov.

Štítky priložené k obsahu: Správy