Barion Pixel
Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
ErotickaShow.sk online sexshop
Erotickashow.sk - Sexshop +421233002662

Sexi erotické šaty

Sexi erotické šaty
Korzet, živôtik, babydoll a body... Viete, aký je rozdiel medzi týmito bláznivými erotickými šatami? Ak nie, určite si prečítajte tento článok.
 

Meta: Korzet, živôtik, babydoll a body... Viete, aký je rozdiel medzi týmito bláznivými erotickými šatami? Ak nie, určite si prečítajte tento článok.

5 dráždivo sexi erotických šiat, ktoré jednoducho musíte poznať

Dobre zvolené erotické oblečenie a sexi spodná bielizeň stelesňujú víziu ženskosti, sebavedomia a sily. Nehovoriac o tom, že zvýrazní každú krivku a rozkošnú krivku na Vašom tele. Samozrejme, môže to byť mätúce, no vo výbere je mimoriadne široká škála erotického oblečenia a na prvý pohľad nemusí byť vždy jasné, ktorý kúsok by na kom vyzeral lepšie. Správny výber však nezvyšuje len Vaše sebavedomie, ale aj sexuálnu príťažlivosť.

Ak máte pod pracovným kostýmom napríklad sexi spodnú bielizeň alebo erotické oblečenie, môže Vám to výrazne zvýšiť sebavedomie. Okrem toho, že sa budete cítiť veľmi drzo, stále si môžete na povrchu zachovať konzervatívny či uvoľnenejší vzhľad. Ale aké druhy erotického oblečenia na Vás čakajú okrem tangáčov, podprseniek a sexi pančúch?

5 erotických šiat, ktoré čakajú aby ich z Vás strhli

1. Korzet

Korzety sú typicky jednodielne erotické šaty a vo väčšine prípadov obsahujú rybie kosti pre stabilné držanie a správne padnutie. Korzety zvyčajne pokrývajú oblasť nad bedrovou kosťou až oblasť pod prsiami.

Medzi ich prednosti patrí aj to, že sťahujú pás a zvýraznia tvar bokov a pŕs. Nosenie korzetu je skvelý spôsob, ako urobiť svoj vzhľad oveľa zmyselnejším.

Korzet Vám dodá klasický a sexi vzhľad zároveň. A isté je, že sa v nej budete cítiť veľmi žensky a zamilujete si, ako zvýrazňuje Vaše krivky.

2. Živôtik

Živôtik je erotický kus oblečenia, ktorý je niekde medzi podprsenkou a korzetom a namiesto zvýraznenia bedrovej línie sa zameriava na prsia. Vďaka svojmu dizajnu sú prsia vyvýšené, aby u zvedavého pozorovateľa vytvorili dojem väčšej a plnšej línie hrudníka. Ideálna voľba pre dámy s menším poprsím.

Rovnako ako korzety, aj živôtiky majú zvyčajne vystuženie, ktoré sú umiestnené v páse, aby nositeľke dodali tvar presýpacích hodín. Ak chcete pôsobiť dojmom štíhlejšieho a menšieho pásu, potom je toto oblečenie pre Vás.

3. Body

Body sú mimoriadne zvodné erotické šaty. Body je jednodielna sexi spodná bielizeň, ktorá vďaka šikovnému krajčírstvu a optickým ilúziám mierne predĺži Vašu postavu, aby ste vyzerali vyššie. Jej materiál sa tiahne od ramien až po slabiny, takže sa dá povedať, že pôsobí aj ako spodná bielizeň.

Body môže byť vyrobené z viacerých materiálov, napríklad z bavlny, sieťoviny, hodvábu a čipky. Neformujú postavu, skôr sa prispôsobujú tvaru a obopínajú všetky Vaše prirodzené krivky. Dokáže Vám dodať mimoriadne zvodný pohľad.

4. Babydoll

Babydoll je ľahký, voľný, splývavý štýl nočnej košele, ktorý zvyčajne končí nad stehnami. Jemné ramienka na ramenách zaisťujú ženský vzhľad, ich krivky vedú pohľad priamo nad prsia. Jedným zo spoločných prvkov väčšiny babydoll je krásny splývavý materiál, ktorý môže byť niekedy celkom priehľadný, a tak poskytuje naozaj koketný a dievčenský vzhľad.

Veľmi dobre fungujú pre ženy s menšími prsiami, pretože majú zvyčajne vystužené poprsie, vďaka čomu vyzerajú prsia plnšie. Je to dobrá voľba aj pre ženy, ktoré si nie sú isté svojimi bokmi, a tak vďaka materiálu, ktorý splýva z línie pŕs, babydoll zakrýva.

5. Pančuchový overal

Toto sú erotické šaty, ktoré majú jednoducho všetko! Pančuchový overal je vyrobený z jemných elastických materiálov, ktoré obopnú každý centimeter tela od hlavy až po päty. Je jej nespočetne veľa rôznych podôb, počnúc hlbokým výstrihom, cez sieťku a čipku, dokonca aj v prevedení, ktoré zakrýva celú ruku.

Keďže použité materiály sú ľahké a vo väčšine prípadov viac-menej priehľadné, sú to jedny z najsexi erotických šiat, ktoré nenechajú nič na fantáziu: odhaľujú všetko, čo ponúkate, niektoré vsadky môžu pomôcť skryť pár horúcich miest - pre zvýraznenie potešenia.

Štítky priložené k obsahu: Správy