Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
ErotickaShow.sk
Erotickashow.sk - Sexshop +421233002662

Satisfyer Love Triangle

Satisfyer Love Triangle

Zmyselný pôžitok diskrétnym, no štýlovým a zároveň efektívnym spôsobom. Spoznajte zblízka Satisfyer Love Triangle, nabíjací vodotesný smart vibrátor a stimulátor klitorisu.

Zmyselný pôžitok diskrétnym, no štýlovým a zároveň efektívnym spôsobom. Spoznajte zblízka Satisfyer Love Triangle, nabíjací vodotesný smart vibrátor a stimulátor klitorisu.

 

 

 

Zmyselný pôžitok na vysokej úrovni: spoznajte atraktívne  vlastnosti Satisfyer Love Triangle

 

 

Neprekvapili by ste samú seba so zmyselnou hračkou, ktorá je vám vždy k dispozícii a zaručene vás dostane na vrchol?  Jeden z najpopulárnejších výrobcov sexuálnych hračiek Satisfayer nás našťastie opäť prekvapil pikantným potešením vzdušnými vlnami, ktoré mimoriadne  hlboko zapôsobí na dámsky klitoris.

 

V dnešnej dobe sa už nikto neprekvapí, že niekedy si aj ženy vyberú pomôcky, ako vibrátor, alebo stimulátor na klitoris. Môže totiž existovať len málo lepších spôsobov, ako preskúmať potreby a erotogénne zóny nášho tela, ako skúsenosti, ktoré získame vďaka sebauspokojeniu.

 

Ďaľším dôvodom je, že aj ženy bez patrnera potrebujú uspokojiť si svoje túžby, kvôli tomu sa zmyselné sexuálne hračky objavujú a rozširujú čím viac. Pritom však existujú ženy, ktorým neprinesie želané uspokojenie ani ich partner. Kvôli čomu?

 

Hlavným kľúčom je ženská anatomia

 

Vedeli ste, že iba 30% žien dokáže zažiť orgazmus počas vaginálneho sexu? Jedným hlavným dôvodom je, že vo vagíne sa nachádza oveľa menej nervových

zakončenín, ako na klitorise.

 

Klitoris má približne 6 000 - 10 000 nervových zakončenín, ktoré správnymi hmatmi a nepretržitou stimuláciou prenášajú zmyslové podnety, ktoré vzrušujú telo i dušu v tele. To je dôvod, prečo väčšina žien nedokáže počas aktu dosiahnuť vyvrcholenie bez toho, aby rozmaznávali klitoris sebe alebo ich partner počas aktu. Okrem toho existuje pomerne veľa žien, ktoré sú schopné dosiahnuť iba klitoriálny orgazmus.

 

 

Je celkom neuveritelné a smutné, že až 21% žien v živote ani raz neprežili ozajstný orgazmus, ako je to dokázané Austrálskym výskumom. Tento stav sa nazýva anorgazmia, ale našťastie vy to nemusíte zažiť. Prichádza totiž Satisfyer Love Triangle, ktorý môžete vyskúšať aj keď ste bez partnera, alebo aj v harmonickom vzťahu.

Satisfyer Love Triangle stimulátor klitorisu na báze vzdušných vĺn - zmyselné dráždenie pre telo, aj pre dušu

 

Nie náhodou je Satisfyer jednou najpopulárnejšou značkou v okruhu žien, lebo vždy predstaví takú novinku, ktorá dodá bodku na i. Satisfyer Love Triangle vyčaruje kvalitu napríklad aj prémiovým dizajnom - ako elegantným ružovým a zlatým detailom.

 

Samozrejme iba vzhľad by z neho nespravil najlepší vibrátor, ale v jednom prístroji spojená technológia vzdušných vĺn a vibrujúci motor robí z neho efektívnu rozkoš. Satisfyer Love Triangle naraz dráždi váš klitoris so sacím impulzom a vibráciami, takže výbušný výsledok si užite.

 

 

Ďalej zvyšuje uspokojenie jeho super tichý chod, vďaka tomu si môžete prežiť vzrušujúce chvíle aj v dome, kde sa nachádza veľa ľudí, alebo trebars aj v hoteli.

Dokonca vám pomôže aj pri vzťahu na diaľku, alebo počas dovolenky bez partnera vďaka Satisfyer Connect APP, pomocou ktorého cez video chat sa môžete vidieť a ovládať vibrátor môže aj váš partner cez svoj smartfón. Ak máte obľúbený zoznam skladieb, vlny rozkoše môžu nasledovať aj rytmy vašej obľúbenej skladby.

 

 

Satisfyer Love Triangle je veľmi praktický prístroj. Uzáver s magnetickým uzáverom, ktorý uľahčuje hygienické používanie a prepravu, zaisťuje bezpečné používanie vašej novej obľúbenej hračky, zatiaľ čo vstavaná vnútorná batéria už nespája váš pôžitok k batériam. Navyše, 100% vodotesný dizajn znásobuje počet zmyselných miest: vaňa, sprcha alebo dokonca vaše obľúbené jazero môže byť miesto pre vaše tajné túžby.

Štítky priložené k obsahu: hír