Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
Produkty Menu
Erotickashow.sk - Sexshop
Vy ste navštívili: > >

Šťastného Valentína

Večera so sviečkami, kino, divadlo, koncert, alebo prijemný, oddychový víkend vo wellness. Je množstvo skvelých spôsobov, ako príjemné stráviť deň všetkých zamilovaných.
Väčšina z nás však ostáva doma a rozmýšľa, kde a akým spôsobom okoreniť tento deň. Ideálnym miestom na oslavu je jednoznačne spálňa.
Aby, vaše spoločné zážitky boli ozaj jedinečné, plné horúceho sexu máme pre vás pár typov, aby tohto ročný Valentín bol ozaj plný nevšedných zážitkov.

Párový vibrátor

Ak ste si mysleli, že  párový vibrátor je určený výlučne ženám, tak ste sa mýlili. Možno jednou z najlepších investícií roka bude práve párový vibrátor, ktorý budete obaja milovať.
Vibrátor, ktorý sa najviac podobá písmenu C, má dve ramená. Jedno sa vsunie do vagíny, zatiaľ čo druhé rameno súčasne dráždi klitoris.
Vzhľadom k tomu, že sú anatomicky navrhnuté tak, aby mohol vedľa nich bez problémov vkĺznuť penis, nielen bod G a klitoris môže byť stimulovaný.
Vibrácie sú schopné stimulovať, dráždiť aj mužský penis a tým spôsobujú nevýslovné potešenie pre oboch.

Rolové hry

Môžete byť rovnako zamilovaný do vášho partnera/ky, ale časom sa môže vytratiť sexuálny oheň spôsobený únavným každodenným životom. Preto je na mieste vyskúšať niečo nové, inovovať.
A netreba hneď myslieť na výmenu partnera/ky, radšej vyskúšajte rolové hry. Uvoľnite svoje fantázie. V našom sex shope vám k tomu pomôžu rôzne kostýmy aj s príslušenstvom.
Sexy sestra, policajt alebo sekretárka? Bez ohľadu na vaše tajné túžby určite nájdete vhodný kostým. Či už sám/a, alebo si vyberiete spoločne kostýmy, ide o to, aby ste obaja boli otvorení a naladený na spoločné rolové hry.

Sex hracia kocka

Trochu extra zábavy nikdy nezaškodí. Inšpirujte sa pomocou tejto špeciálnej 12-strannej kocky s polohami inšpirovanými Kama Sutrou. Nemusíte hneď myslieť na tie najviac zvrátené pózy.
Všetky sú v rámci normy, pre prežitie skvelého okamihu.

Lubrikačný gél

Hoci pre mnohých z nás je používanie lubrikantov  v sexuálnom živote každodennou záležitosťou. Nájdu sa aj taký, pre ktorých to až také samozrejmé nie je. Librikačný gél nie len na lubrikáciu.
Dnes sú už v predaji rôzne druhy, ktoré sú vhodné aj na masáž celého tela. Tieto špeciálne lubrikanty 2v1 môžu byť aj neoddeliteľnou súčasťou predohry. Nie je nič lepšie, ako začať príjemnou, erotickou masážou.

Masážny vibrátor

Ak už spomíname masáž, môžeme si pomôcť aj masážnym vibrátorom. Skvelo uvoľňuje telo a vibrácia skvelo stimuluje telo. Môžete sa ním navzájom masírovať, kdekoľvek chcete.
Od krku a hornej časti tela, až po citlivejšie oblasti pohlavných orgánov. Prežijete nádherný pocit uvoľnenia.

 

Celú ponuku skvelých erotických pomôcok nájdete v našom sexshope. Vyberte si také, ktoré potešia oboch a zažijete skvelé chvíle plné vášne a erotiky.