Barion Pixel
Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
ErotickaShow.sk online sexshop
Erotickashow.sk - Sexshop +421233002662

Ríša zmyselnosti - spoločenská hra pre dospelých (v maďarskom jazyku)

32.95€
Hodnotím produkt
Číslo produktu: 07723210000
Výrobca: Orion
Získanie vernostných bodov: 0

Popis:

Exkluzívna erotická hra pre páry, ktorá je veľmi obľúbená po celom svete. Osviežte zabehaný poriadok všedných dní touto vzrušujúcou, zmyselnou a romantickou hrou. Exkluzívna spoločenská hra s množstvom doplnkov (napr: vibrátor, masážný olej).

Hra obsahuje:
- 2 hracie figúrky
- 1 hracia kocka
- 1 presypacie hodinky
- 1 maska na oči
- 1 hracia tabuľka
- 2 ukazovadlá
- 1 poznámkový blok 2 ceruzky
- 30 hracích kariet
- 30 kupónov
- 1 vibrátor (bez AA batérie)
- 1 fľaštička masážneho oleja
- popis hry

Erotické kupóny, pomocou ktorých môžete ovládať Ríšu zmyslov! Zápisník s ceruzkami, aby ste určite na nič nezabudli a aby bola každá úloha maximálne splnená.

Je veľmi dôležité, aby boli zmyselné úlohy včas splnené, preto nesmú chýbať ani presýpacie hodinky. Vzrušjúce chvíle budú ešte intímnejšie s masážnym olejom s očarujúcou vôňou a malým šibalským tyčovým vibrátorom.
Dokáže jedna hra prebudiť všetkých 5 zmyslov?
Hra Ríša zmyslov áno, pretože zjednocuje a rozhýbe všetko, čo je súčasťou vzťahu: nehu, vzrušenie, pochopenie, vášeň a humor. Vyžívajte sa v tom, ako sa počas tejto zmyselnej hry vzájomne na seba naladíte, vďaka jemným pohybom a šibalským úlohám.
Podsta hry: Nazbierajte toľko zmyselných bodov, koľko len dokážete, aby ste zvíťazili v Ríši hýčkania! Na získanie kupónu musíte so svojim partnerom/partnerkou bojovať v rôznych súbojoch. Postupná, dráždivá hra sa Vám bude páčiť a zamenenie erotických kupónov na jej konci ešte viac.

Iba pre dospelých4 Hra je výslovne navrhnutá pre 2 osoby!

Pri nákupe nad 50 € Vám objednávku doručíme BEZPLATNE na celom Slovensku do 1-2 pracovných dní!

Erotickashow.sk | Online sexshop.

Recenzie

Na tento produkt ešte neprišlo hodnotenie. Napíšte nám hodotenie o produkte a my vám darujeme 15 EUR, pri objednávke nad 60 EUR!
Napísať recenziu!

Odporúčame

You2Toys Anna - nafukovacia panna

Všetky produkty skladom
Očakávaná dodávka: 16 apríl
24.95€