Barion Pixel
Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
ErotickaShow.sk online sexshop
Erotickashow.sk - Sexshop +421233002662

Podväzkový pás

Podväzkový pás
Sladká maličkosť, ktorá mužov zaručene poblázni. Ale aj Vás. Noste ju doma, pri príprave na zmyselný večer alebo pri návšteve divadla, dodá Vám sebavedomie, vďaka ktorému budete neuveriteľne sexi.

Meta: Zmyselné zvádzanie, zmyselná príťažlivosť: podväzkové pásy na Vás nepôsobia len ako afrodiziakum. Zažiarte spod minisukne alebo sa vyzlečte až po spodnú bielizeň: zaručene upútate pozornosť.

Podväzkový pás v zásahu: prečo je jedným z najsexi kúskov oblečenia na zvádzanie?

Sladká maličkosť, ktorá mužov zaručene poblázni. Ale aj Vás. Noste ju doma, pri príprave na zmyselný večer alebo pri návšteve divadla, dodá Vám sebavedomie, vďaka ktorému budete neuveriteľne sexi. Takže, ak chcete zvádzať a mať horúcu noc, pančuchové nohavice budú jednou z Vašich najzmyselnejších a najlepších možností.

Určite sa zhodneme na tom, že existuje erotická bielizeň, ktorá zaručene podnieti fantáziu a vyvrcholí náladu. Jedným z týchto ošemetných, no zároveň zmyselných kúskov oblečenia je podväzkový pás, ktorý by na prvý pohľad mohol pôsobiť ako pasca na telo.

Ak si však dáme väčší pozor, uvidíme, že dokonale zvolený kúsok obsahuje svätú trojicu: nohy, boky a panvu v takom vzrušujúcom, sexi ráme, že na nohách nieje jediný muž, ktorý odolá pokušeniu.

Prečo sú podväzky také sexi?

Predtým, ako budú eliminované mužské potreby, využime príležitosť na priznanie! Priznajte sa úprimne: necítite sa aj Vy viac sexi, keď máte na sebe erotické spodné prádlo a korunou je krásny podväzkový pás?

No ak ste niekedy nosili napríklad sexi čipkovaný podväzkový pás, tak poznáte tajomstvo. Táto drobnosť, takmer ako dych, Vám dáva sebaistotu, ktorú dokáže dosiahnuť len málo kusov oblečenia. Možno sexi podprsenka alebo francúzske nohavičky.

Vedomie na Vás zapôsobí, aj keď ho nosíte pod dlhou sukňou alebo dlhšími štýlovými šatami a nikto iný nevidí, len Vy viete, čo textil ukrýva. Uznané pohľady môžete získať najmä vtedy, ak Vám vietor rozfúka sukňu a spod nej nenápadne preblesknú nohy ukryté v pančuchách. Tento drobný kúsok oblečenia Vám dodá sebavedomie. Prečo je to dôležité? Pretože ako viete, sebavedomie, zdravé sebavedomie je to, čo robí ženu naozaj sexi.

Samozrejme, tento erotický doplnok môže ovplyvniť nielen Vás, ale aj Vášho partnera či dokonca neznámych mužov. Prečo?

1. Pretože noha je vždy na prvom mieste

Uznávame alebo nie, nohy sú rozhodne na vrchole dlhého zoznamu častí tela, na ktoré sa muži pozerajú. Preto ich očarí spod minisukne vykuknuté pančucháče, alebo ich oči zablúdia do intímnejších krajín, keď narazia na ženu oblečenú v spodnej bielizni.

2. Pretože podväzky sú hravým kusom oblečenia...

...aspoň pre tých, ktorí s tým vedia narábať. Keď pred nimi kráča ich milovaná v sexi súprave spodnej bielizne, je to ako dostať darček, ktorého sa už nevedia dočkať. Erotickým objavom môže byť nielen vyzliecť podprsenku, ale aj podväzkový pás. Ktovie, kam sa im budú túlať ruky... či jazyk.

3. Pretože sa nachádzajú okolo jednej z najcitlivejších častí tela

Hoci podväzkový pás a jeho popruhy vytvárajú zmyselné spojenie medzi bokmi a stehnami, nezabúdajme, že medzi nimi je sladká bodka, do ktorej sa chcú odpravdu dostať. Ak teda hľadáte trochu námahy a vzpruhu navyše, podväzky budú určite dobrou voľbou.

+1 Môžete dokonca okoreniť BDSM

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, že podväzky môžu byť vzrušujúcim doplnkom pre dominantno-submisívnu a trestnú hru? Trochu pritiahnutý alebo jemne pricvaknutý k pokožke ponúka horúci, pikantný zážitok, možno na stehnách či zadku zostane aj trochu zmyselná stopa. Korením noci sú podväzkové pásy.

Štítky priložené k obsahu: Správy