Barion Pixel
Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
ErotickaShow.sk online sexshop
Erotickashow.sk - Sexshop +421233002662

Návod na použitie krúžku na penis pri prvých pár použití

Návod na použitie krúžku na penis pri prvých pár použití
Krúžok na penis je užitočná hračka: pretože ho môžete použiť nielen na predĺženie erekcie! Jeho vibračné verzie napríklad pri sexe šialene stimulujú Váš penis a aj partnerkin klitoris.

Pre zvedavých začiatočníkov: Návod na použitie krúžku na penis pri prvých pár použití

Krúžok na penis je užitočná hračka: pretože ho môžete použiť nielen na predĺženie erekcie! Jeho vibračné verzie napríklad pri sexe šialene stimulujú Váš penis a aj partnerkin klitoris. Samozrejme, nie každý sa narodí so znalosťami zvládnuť túto jednoduchú štruktúru dobre na prvýkrát. Takže je čas stiahnuť viečko z jednoduchého používania krúžku na penis. Nech sa páči!

Chcete aj Vy silnejšiu, tvrdšiu a dlhšiu erekciu? Bojíte sa predčasnej ejakulácie alebo toho, že Vaša erekcia nebude dostatočne dlhá? Potom použite jednu z najjednoduchších a najlepších sexuálnych hračiek, výber krúžkov na penis s masívnym zastúpením v sortimente Erotickashow! Ukážeme Vám, ako to urobiť, aby to bolo dobré. Dokonca aj na prvýkrát.

Používanie krúžku na penis: takto si uľahčíte prácu

1. Nezačínajte s hardcore verziami, ale s flexibilnejšími krúžkami, napríklad vyrobenými zo silikónu

Nie je prekvapením, že silikónové erekčné krúžky sú flexibilné, ľahko sa navlečú a čistia, vďaka čomu sú skvelé pre začiatočníkov. Existujú verzie, ktoré sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele alebo kovu, ale tieto typy sú skôr pre pokročilejších.

Existuje veľa jednoduchých silikónových krúžkov na penis, vrátane nastaviteľných, ktoré Vám alebo Vašej partnerke umožnia nastaviť tesnosť krúžku. Týmto spôsobom sa ušetríte od prvého výpočtu veľkosti vhodného krúžku na penis.

2. Použite lubrikant, ak máte radi svoj penis

V prípade krúžkov na penis odporúčame nezabudnúť použiť lubrikant. Predtým, ako si krúžok nanesiete, naneste niekoľko kvapiek lubrikantu na penis a na vnútornú stranu krúžku. To uľahčuje skĺznutie krúžku na penis.

Bez ohľadu na to, aké drahé sú Vaše erekčné krúžky, alebo ak sa len chcete vyhnúť problémom s ich výmenou, používajte len taký typ lubrikantu, ktorý je kompatibilný s materiálom krúžku. Všeobecne platí, že najlepšou voľbou je lubrikant na vodnej báze, ktorý funguje takmer so všetkým a nespôsobí zášklby ani iné škody ani pri použití krúžku s kondómom.

3. Naneste krúžok na ešte ochabnutý alebo polotuhý penis

Je veľmi dôležité, aby krúžok na penis nebol nanesený na už úplne tuhý penis. V opačnom prípade môže byť príliš nepohodlné a náročné  nasadenie, samozrejme v závislosti od tesnosti krúžku.

Mimochodom, najjednoduchšie je posunúť krúžok na penis od žaluďa na spodok drieku, keď nástroj ešte nie je úplne tuhý. Možno budete musieť trochu experimentovať, aby ste zistili, čo najlepšie funguje pre dosiahnutie lepšieho sexu.

4. Je otupený? Bolí? Odfarbuje sa? Tak to nepoužívajte!

V ideálnom prípade by mal byť krúžok na penis po nasadení pohodlne tesný, bez toho, aby ste sa cítili nepríjemne. Bolesť, necitlivosť alebo dramatická zmena farby pokožky (napríklad jasne červená alebo tmavofialová) naznačujú, že krúžok je pravdepodobne príliš tesný. V tomto prípade to buď musíte nastaviť voľnejšie - ak ste si vybrali nastaviteľný krúžok - alebo si musíte vybrať väčší o jednu veľkosť

5. Nenechávajte ho na penise dlhšie ako odporúčaný čas

Všeobecné  odporúčanie je ponechať krúžok na penise  maximálne 20-30 minút. Obmedzenie prietoku krvi je z krátkodobého hľadiska bezpečné, ale rovnako ako nosenie tesnej gumičky na prste môže byť po dlhšom čase bolestivé.

Podľa odborníkov môže príliš dlhé prerušenie krvného obehu penisu teoreticky spôsobiť poškodenie tkaniva. Ak však budete postupovať podľa návodu na použitie a počúvať svoje telo, nemal by byť z toho problém. Najmä ak si odstránenie krúžku uľahčíte trochou lubrikantu navyše.