Barion Pixel
Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
ErotickaShow.sk online sexshop
Erotickashow.sk - Sexshop +421233002662

Vyberáme najlepšie erotické vianočné darčeky (2. časť)

Vyberáme najlepšie erotické vianočné darčeky (2. časť)
V tomto pokračovaní článku „Vyberáme najlepšie erotické vianočné darčeky“ si predstavíme tie najobľúbenejšie erotické darčeky pre mužov a ženy. Ste zvedaví? Čítajte ďalej!

Sekcia pre ňu - vianočné darčeky, ktoré potešia ženy

Vianočné darčeky pre ženy môžu byť omnoho viac ako sú len obyčajné tradičné darčeky pod stromčekom. Prečo by ste sa neodvážili objaviť svet erotických a zmyselných darčekov, ktoré dokážu premeniť Vianoce na nezabudnuteľný zážitok?

Prinášame vám tipy na erotické darčeky pre vašu partnerku, ktoré zdôraznia vašu lásku, vášeň a intimitu aj v tomto sviatočnom období.

 

Romantický masážny olej

Romantický masážny olej je skvelým spôsobom, ako vytvoriť intímnu a relaxačnú atmosféru počas Vianoc. S vôňou jemných kvetov či exotických olejov, môžete svojej partnerke dopriať nádhernú masáž, ktorá ju sexuálne naladí a vytvorí jej príjemné vzrušenie.

 

Sada erotických hračiek

Sada erotických hračiek obsahuje položky, ktoré rôznymi spôsobmi dokážu obohatiť vaše intímne zážitky. Od vibrátorov až po hravé BDSM pomôcky, tieto sady ponúkajú kreatívne možnosti na objavovanie nových rozkoší.

 

Erotické spodné prádlo

Elegantné a sexy spodné prádlo môže byť práve tým prekvapením, ktoré rozžiari vaše Vianoce. Preto vyberajte iba také kúsky, ktoré potešia nielen vašu partnerku, ale aj vás samotných. Erotické spodné prádlo obohatí predohru a pridá šmrnc do vašich spoločných intímnych chvíľ. V súčasnosti sa tiež stávajú čoraz obľúbenejšie trendové vibračné nohavičky, ktoré môžete ovládať aj na diaľku.

 

Tip: Vibračná súprava nohavičiek

https://www.erotickashow.sk/hookup-peek-a-boo-cordless-vibrating-panty-set-black-35753

Vibračné nohavičky

 

Inteligentný dobíjací vibrátor

Tieto erotické hračky sa vyznačujú širokým spektrom funkcií a možností, ktoré prispievajú k zvýšenému potešeniu a uspokojeniu. Dobíjateľné inteligentné vibrátory zvyčajne obsahujú rôzne režimy vibrácií, intenzitu a pulzácie. Takže si ich dokáže prispôsobiť naozaj každá žena.

Navyše aplikácie pre smartfóny ponúkajú možnosť vzdialeného ovládania, vytvárania vlastných režimov vibrácií a dokonca synchronizácie s hudbou. Batéria v týchto vibrátoroch poskytuje dlhú výdrž, čím sa minimalizuje prerušenie počas zábavy.

 

Venušine guličky

Venušine guličky, známe aj ako Kegelove guličky, sú tradičnou a veľmi populárnou erotickou pomôckou. Jednou z ich hlavných predností je totiž schopnosť trénovať svaly panvového dna. A silné svaly panvového dna zlepšujú sexuálny zážitok aj u mužov.

 

Tip: Vibračné venušine guličky

https://www.erotickashow.sk/lust-love-balls-blackberry-11510

Vibračné venušine guličky

 

Prirodzene, okrem tréningu môžu venušine guličky poskytovať vašej partnerke potešenie a stimuláciu. Často disponujú vibračnou funkciou (napríklad vibračné vajíčko) a možnosť ovládania pomocou mobilnej aplikácie. Sú veľmi tiché a ľahko prenosné, čo umožňuje ich diskrétnosť a možnosť použitia kedykoľvek a kdekoľvek.

 

Sekcia pre neho - vianočné darčeky, ktoré potešia mužov

Nájsť vianočný erotický darček pre muža nie je žiaden problém. Môžete si vyberať doslova z nekonečného množstva rôznych produktov. Čo je v súčasnosti obľúbené?

 

Fleshlight a Fleshjack masturbátory

Fleshlight a Fleshjack masturbátory sú vyrobené s dôrazom na kvalitu a autenticitu. Tieto hračky ponúkajú mužom realistický zážitok, ktorý si môžete užívať samostatne alebo ako súčasť predohry so svojou partnerkou. Sú kompaktné, jednoducho ovládateľné a sú navrhnuté tak, aby verne napodobňovali intímne partie ženy.

 

Tip: Umelá vagína Fleshlight Dillion Harper Crush

https://www.erotickashow.sk/fleshlight-dillion-harper-crush-umela-vagina-masturbator-103130

Fleshlight - umelá vagína

 

Stimulátor prostaty

Bod G je u mužov bod P - prostata. Masírovaním tohto bodu sa dá u mužov dosiahnuť veľmi silný zážitok. Tieto vecičky majú zabudovaný akumulátor, niekoľko vibračných režimov a muž ho môže používať aj počas uspokojovania partnerky. Zvyčajne sú vyrobené zo silikónového materiálu, ktorý je šetrný k pokožke. Nezabudnite si k stimulátoru prostaty prikúpiť aj lubrikant, ideálne na báze vody.

 

Tip: Smart análny vibrátor We-Vibe Vector+

https://www.erotickashow.sk/we-vibe-vector-battery-powered-waterproof-smart-anal-vibrator-black-140823

Inteligentný análny vibrátor

 

Zmyselná sada pre masáž

Erotická masáž je skvelým spôsobom, ako premeniť Vianoce na vzrušujúce a sexy chvíle. Sada obsahuje kvalitné masážne oleje, sviečky a ďalšie príslušenstvo. Vytvára preto ideálne podmienky na romantickú atmosféru, relaxáciu a vzájomné potešenie.

 

Inteligentné hračky pre dospelých

Moderné, inteligentné erotické hračky ponúkajú rôzne režimy a funkcie, ktoré dokážu zaujímavým spôsobom zlepšiť intimitu a vzrušenie u mužov (aj u žien). Niektoré z nich sú riadené cez mobilnú aplikáciu, čo umožňuje ich vzdialené ovládanie a spoločné zážitky s partnerkou.

 

Sekcia pre oboch - erotické darčeky, ktoré oživia vzťah

Rozpohybujte svoj vzťah a oživte intimitu s erotickými darčekmi, ktoré poskytujú zábavu a vášeň vo dvojici. Nechajte sa inšpirovať tipmi na darčeky pre oboch partnerov, ktoré vám umožnia objaviť nový rozmer intímnych zážitkov.

 

Párové vibrátory

Pokiaľ sa bavíme o erotických hračkách pre dvojicu, sú párové vibrátory na prvom mieste. Tieto erotické pomôcky umožňujú stimuláciu oboch partnerov súčasne a tým posilňujú vzájomné potešenie zo sexu. Párový vibrátor je anatomicky dokonale tvarovaný, pružný, ohybný, šetrný k pokožke a mimoriadne všestranný. Jednoducho je ako stvorený na používanie počas pohlavného styku.

 

Erotické spoločenské hry a knihy

Erotické hry a knihy pre dospelých sú zábavným spôsobom, ako prehlbovať intímne vzťahy. Knihy s pikantným obsahom ponúkajú strhujúce erotické príbehy a fantázie, ktoré môžu inšpirovať aj váš vlastný intímny život. Erotické hry sú zase interaktívnym spôsobom, ako sa s partnerkou spoločne zabaviť a objavovať nové stránky vzťahu a sexu.

 

Zväzovacia súprava s masážnym vibrátorom

Niečo pre tých, ktorí chcú v sexe vyskúšať niečo nové a začať s BDSM praktikami. Tieto súpravy umožňujú rôzne spôsoby viazania a masáže. Sada obsahuje masážny vibrátor na stimuláciu intímnych zón počas predohry, masku na oči, korbáč, bondage lano a putá na zápästie.