Barion Pixel
Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
ErotickaShow.sk online sexshop
Erotickashow.sk - Sexshop +421233002662

Vyberáme najlepšie erotické vianočné darčeky (1. časť)

Vyberáme najlepšie erotické vianočné darčeky (1. časť)
Ako nájsť ten správny erotický darček, ktorý vám zabezpečí nespútané vzrušenie a nezabudnuteľné Vianoce? Odpoveď na túto otázku nájdete v našej novej sérii článkov, v ktorej vám odhalíme najlepšie erotické vianočné darčeky. Veď Vianoce nie sú len o tradičných zvykoch a rodinnej atmosfére. Sú tiež o zdieľaní intímnych chvíľ a lásky so svojím partnerom. V prvej časti si povieme niečo o aktuálnych trendoch a na čo si treba dať pri výbere erotického darčeka pozor. Tak poďme na to!

Prehľad trendov a obľúbených erotických vianočných darčekov

Vianočné darčeky majú tendenciu odzrkadľovať aktuálne trendy a preferencie, a svet erotických darčekov nie je výnimkou. Prinášame vám zaujímavý pohľad na niektoré z aktuálnych trendov a obľúbených erotických vianočných darčekov, ktoré v spojitosti  intimitou, dodávajú tomuto sviatku osobité čaro:

 

Adventné erotické kalendáre

K Vianociam neodmysliteľne patrí aj predvianočné obdobie. A práve v tomto čase je ideálnym darčekom erotický adventný kalendár, ktorý vám každý deň prinesie nové prekvapenie v podobe erotických hračiek, kozmetiky alebo vzrušujúcich úloh.

Predstavuje zábavnú cestu, ako spoločne objavovať intimitu s partnerom, pričom zároveň dokáže i prebudiť stagnujúci vzťah. Výhodou je, že si môžete vychutnávať vzrušujúce okamihy každý deň až do samotných Vianoc.

Tip: Erotický adventný kalendár Satisfyer

https://www.erotickashow.sk/satisfyer-advent-calendar-deluxe-116194

Erotický adventný kalendár

Personalizované erotické predmety

Personalizácia je v poslednej dobe veľmi trendy, a to platí aj pre erotické darčeky. Momentálne sa dostávajú do popredia rôzne personalizované žartovné erotické predmety, ale aj ručne vyrobené erotické hračky. Tieto predmety nie sú len výnimočné, ale aj veľmi intímne. Personalizované darčeky prehlbujú vzťah a robia Vianoce ešte osobnejšími.

 

Kolekcie luxusných erotických pomôcok

Ľudia sú čoraz viac ochotní investovať do kvalitných erotických pomôcok. Kolekcie od známych značiek ponúkajú eleganciu, výkonnosť a luxusný zážitok zároveň. Sú ideálne pre ľudí, ktorí si vážia kvalitu a sú ochotní si za ňu aj priplatiť. Alebo tiež pre tých, ktorí chcú začať s niečím novým a odvážnym, napríklad s BDSM. Takýto darček sa totiž stáva dôkazom vašej starostlivosti o intímnu stránku vášho vzťahu.

 

Tip: Súprava na viazanie (bondage)

https://www.erotickashow.sk/zalo-luxury-bondage-set-in-storage-black-141229

Súprava na bondage

 

Erotické knihy a hry

Erotická literatúra a hry pre dospelých sú pod vianočný stromček priam ako stvorené. Erotické knihy vám otvárajú dvere do sveta fantázie a vášnivej lásky, zatiaľ čo erotické spoločenské hry vám umožnia objavovať intímne tajomstvá s partnerom. Preto predstavujú ideálne darčeky na prežitie sviatkov vo dvojici.

 

Tip: Set erotických spoločenských hier

https://www.erotickashow.sk/zabava/spolocenske-hry/fuckme-erotic-board-game-set-11-pieces-13834

Erotické spoločenské hry - súprava

 

Ako správne vyberať erotický vianočný darček

Pri výbere erotického vianočného darčeka je dôležité brať ohľad na osobné pohodlie, preferencie a vzájomnú komunikáciu s partnerom. Nezabudnite, že cieľom je vytvoriť príjemné a intímne chvíle, ktoré vás ako partnerov spoja a posilnia vzťah. V tomto ohľade dbajte na nasledovné:

  • Zistite si partnerove preferencie - predtým, než sa pustíte do výberu darčeka, je dôležité zistiť, čo váš partner preferuje a čo ho dokáže vzrušovať. Môžete sa ho na to priamo spýtať, avšak lepšie bude, ak si to zistíte nenápadne, aby bol darček zároveň aj prekvapením.
  • Zamyslite sa nad vašimi spoločnými sexy fantáziami - spoločné sexuálne fantázie sú výborným zdrojom inšpirácie pre erotický darček. Skúste si spomenúť na zážitky alebo fantázie, ktoré vás oboch vyrušujú a vybrať taký darček, ktorý ich podporí alebo rozvinie.
  • Zvážte úroveň pohodlia - dôležité je mať na pamäti, že erotický darček by mal byť zábavný a príjemný pre oboch partnerov. Preto zvážte, či je partner pripravený na niečo nové a nezvyčajné, alebo či by malo ísť skôr o niečo tradičnejšie a menej výstredné.
  • Uprednostnite kvalitu pred kvantitou - nie je potrebné investovať veľké peniaze. Vždy je však lepšie zvoliť kvalitný a naoko drahší produkt, ako niekoľko lacných vecí, ktoré sa o chvíľu pokazia, alebo na ne zabudnete, pretože nedisponujú používateľskou kvalitou.
  • Nezabudnite na zábavu a humor - erotické darčeky môžu byť aj zábavné a vtipné. Nemusí ísť vždy len o vážne predmety. Prekvapte partnera vtipným darčekom, ktorý vám obom prinesie smiech a príjemnú pohodu pred sexom.
  • Komunikujte s partnerom - rozprávajte sa so svojím partnerom o svojich túžbach a očakávaniach. Dôležité je, aby ste sa cítili pohodlne a aby bol darček pre vás obidvoch príjemným prekvapením.

V ďalšom pokračovaní si už povieme konkrétne o erotických darčekoch, ktoré potešia mužov aj ženy.