Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
ErotickaShow.sk
Erotickashow.sk - Sexshop +421233002662

Nafukovacia panna

Nafukovacia panna

Nafukovacia panna

dokonalé mužské rozmaznávanie

Nafukovacia panna môže byť aj viac, ako žartovný darček na rozlúčku so slobodou. Sexbábika v životnej veľkosti rozmaznáva pánov a dáva im také zážitky, ktoré ešte nikdy nezažili.

 

Dokonalé mužské rozmaznávanie, je vždy k dispozícii: realistická nafukovacia bábika

 

Už ste niekedy koketovali s myšlienkou zaobstarať si sexuálnu bábiku? Potom už nerozmýšľajte, radšej konajte: sex s nafukovacou pannou je dnes rovnako akceptovaný, ako aj ženy, ktoré sa rozmaznávajú vibrátorom. Nezostáva teda nič iné ako ísť ďalej: nájdite si perfektnú nafukovaciu pannu, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám a aj jej cena je pre vás vyhovujúca.

 

Neanalyzujte situáciu príliš: realistická nafukovacia panna, alebo sexbábika je premosťujúcim riešením, ktoré vám umožní zažiť sexuálny zážitok, aj keď práve nemáte partnera. Tiež podľa známeho vtipu – aj keď sa toto tvrdenie môže zdať trochu sexistické – bábika nikdy neodvráva a nebolí ju hlava, nehovoriac o cyklických procesoch.

 

Takže prečo by ste sa nedali nahovoriť? Bezpečná, pohodlná a zaujímavá alternatíva, ak práve nemáte partnerku, dokonca všetko riadite vy: polohy, rýchlosť a nemusíte brať ohľad na nič. Nemusíte sa vzdať ani jedného orgazmu.

 

Jedno si dobre zapamätajte: cena nafukovacej panny vám povie všetko

 

V širokej a rozmanitej ponuke si môžete vybrať nafukovaciu pannu aj lacnejšie. Pravda je, že za kvalitu sa musí platiť. Lacnejšie sexbábiky majú takisto vytvorené všetky 3 otvory - ústa, vagína a anus - ale dizajn a materiál zanechávajú veľa otázok.

 

Tieto žartovné pomôcky sa väčšinou používajú na rozlúčke so slobodou a nosia ich ako trofeu so sebou, ale vyslovene na sex sa dá využiť 1, maximálne dvakrát. Navyše ani nesľubujú žiadne povznášajúce zážitky.

 

 

Pre skutočný orgazmus je výhodnejšie si vybrať bábiku v cenovej kategórii nad 100 eur. Aj tieto sú nafukovacie, ale kvalita je už omnoho lepšia. Nasledujúcu úroveň tvoria dámske torza, keďže dokonale formované pisky, vlhá vagína od vnútorného lubrikantu a pevné prsia sú vytvorené pre vaše potreby.

 

Nakoľko túžite po skutočne realistický zážitok, najvhodnejší výber je Ultimate Dolls Fantasy nafukovacia panna. Nielen od hlavy až po päty sú dokonalou voľbou zo všetkých kritérii, ale tieto sexbábiky sú tie, ktorým nevadí ani tvrdé a rýchle tempo.

O to sa mimochodom postará okrem iného aj pevný oceľový rám a vlastnosť, že časti tela sa dajú posúvať a skladať vo všetkých smeroch. Nielen jeden či dva druhy póz si tak môžete vyskúšať, ale môžete ich donekonečna obmieňať. Či si vyberiete Bianca, alebo Jessy Summerr  bábiku, prežijete najlepší zážitok v živote, dokonca si môžete vyskúšať všetky polohy Kama Sutry.

 

Objavte potešenie zo sexu s bábikou, no nezabúdajte ani na starostlivosť

 

Ako skutočné ženy, aj bábika potrebuje starostlivosť, no potrebuje ju pre svoje dobro. Hlavne po každom použití očistite otvory - zadoček, vagínu a ústa, pretože sú to miesta, kde sa môžu patogény najľahšie usádzať a na druhej strane ste s týmito otvormi v najväčšom kontakte.

 

Aby ste sa vyhli množeniu rôznych baktérií a mohli si hračku bezpečne preniesť do postele, použite špeciálne čistiace a dezinfekčné prostriedky, ale pri drahších produktoch aj priložené čistiace prostriedky na intímnu hygienu.

 

Pokiaľ ide o prienik: vždy si uľahčite svoju prácu s lubrikantom na báze vody, veď čím viac sa šmýka, tým je lepšie, nie je pravda? Vždy si dávajte pozor, aby ste použili výlučne lubrikant na báze vody, lebo tento nepoškodí ani nafukovacej panne zo silikónu a takto dlhšie môžete používať svoju bábiku.

Štítky priložené k obsahu: hír