x
Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
Produkty Menu
Erotickashow.sk - Sexshop

Milé dámy, aké sexuálne pomôcky máte doma?

Pre tých, ktorých je sexhop tabu, veľmi rýchlo uveria, že sexuálne pomôcky sú len vibrátory. Ak patríte do tejto skupiny tak je na čase, aby ste spoznali aj tento svet. Porozhliadnite sa v našom webshope a objavíte stovky produktov zo sveta erotiky.

Pri návšteve webshopu erotickashow.sk si môžete vyberať z niekoľko desiatok produktov, ktoré sa Vám zaručene zapáčia.

Pri kľuknutí na análne pomôcky vstúpite do sveta análneho sexu. Gélové, špeciálne análne dildá, BASIX dildá a ďalšie iné pomôcky môžete objaviť v tejto sekcii.

Ak by ste chceli zažiť niečo divokejšie, skúste sa porozhliadnuť v elektro a lekárskych erotických pomôckach. Kde na Vás čakajú rôzne elektro sady, stimulátory močovej trubice a ďalšie skvelé kúsky.

XXL intímna sprcha sa pri divokejších hrách, môže takisto hodiť a Sextreme elektro stimulátor bodu G Vás svojimi elektro impulzami privedie k nepoznanej rozkoši.

A aké ešte iné pomôcky môžete mať doma milé dámy?

Napríklad pomôcky určené na romantickú predohru. Radi by sme Vám odporučili sady prstových vibrátorov, vibračné tangá, alebo vibrátory s nekonvenčným výstupkom k dráždeniu klitorisu v tvare zajačika.

Samozrejme u nás nájdete aj luxusnejšie pomôcky, ako sú napr. LELO Lily vibrátor na klitoris so zamatovým povrchom, alebo v prípade, že veľa cestujete a rada by ste mali vždy pri sebe milenca na ktorého je vždy spoľah, odporúčame LELO Mia 2 cestovný vibrátor.

Pripínacie pomôcky sa postarajú, ako o análne, tak aj vaginálne potešenie. Sem patria pripínacie duo vibrátory, poprípade Apollo pripínací vibrátor v tvare motýľa.

Čo by ste povedali na takého milenca, ktorý má stále chuť Vás rozmaznávať? V našej ponuke nájdete hneď niekoľko nafukovacích sexi mužov ako sú: Mista Cool, Gary B., ktorý netrpezlivo čakajú iba na to, aby Vás mohli hýčkať a prinášať Vám nepoznanú rozkoš.

Just-in-Beaver nafukovací muž sa bude snažiť si získať Vaše srdce chlapčenskou tváričkou, Long Dong-Johnny sexi postavou, Angelo svojim latinským šarmom, Massive Man-Eddy S. svojim mužným pohľadom.

Ale predsa len túžite po niečom inom? Napríklad po gejša guličkách, vibračných vajíčkach? Navštívte túto sekciu. Nájdete v nej rôzne druhy, veľkosti gejša/venušiných guličiek.

LELO Luna guličky alebo Velvet duo gejša guličky čakajú iba na to, aby Vám mohli priniesť rozkoš po ktorej túžite. Predtým, než si vyberiete nezabudnite sa mrknúť aj na Javida, SMILE Sporty a EROSTYLE guličky. Ste pripravené na malú erotickú hru?

Erotické hojdačky, tanečné tyče, sexuálne stroje, vankúše na sex, vibračné kreslo, Bad Kitty doplnky Vám pomôžu oživiť Vaše sexuálne šantenie.

V sekcii „Realistické vibrátory a dildá“ nájdete dokonalé, realistické maznadlá v tvare penisu. Vyberte si podľa Vašej chuti. Čakajú tu na Vás latinské aj európske realistické dildá.

Hľadáte pumpu na bradavky alebo vagínu? U nás nájdete aj tieto pomôcky. Okrem iných aj Bad Kitty vákuovú pumpu na vagínu, alebo Black Jack pumpu na bradavky.

Pre dokonalé potešenie netreba zabúdať na vibračné vajíčka, ktoré by rozhodne každá žena mala mať doma. Dajú sa kúpiť už aj v bezdrôtovom prevedení. Porozhliadnite sa u nás a vyberte si model, ktorý Vám bude najviac vyhovovať.

Ak túžite po komplexnejšom zážitku, vyberte si celú vibračnú sadu. Luxusná fantázia alebo GREY sada je Vám k dispozícii.

Samozrejme nesmieme zabudnúť ani na gélové a silikónové vibrátory a dildá.

Ako sami vidíte, erotické pomôcky nie sú len vibrátory. Tak na čo ešte čakáte? Oddávajte sa potešeniu!