Barion Pixel
Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
ErotickaShow.sk online sexshop
Erotickashow.sk - Sexshop +421233002662

Metódy zväčšenia penisu

Metódy zväčšenia penisu

Keď už o tom hovoríme, pridanie niekoľkých centimetrov k dĺžke a/alebo obvodu penisu je dobré pre Vaše sebavedomie, však? Našťastie  nemusíte ísť pod nôž – to samozrejme znamená aj to, že vo väčšine prípadov bude väčší "nástroj" skôr dočasný. Ukážeme Vám, ako môžete pomocou metód a nástrojov na zväčšenie penisu dosiahnuť požadovanú veľkosť aspoň na 1-2 kolá.

 

Pár centimetrov navyše sa vždy hodí... Aj z hľadiska dĺžky aj hrúbky, však? Ukážeme Vám, aké metódy zväčšenia penisu môžete použiť na dosiahnutie požadovanej veľkosti.

Metódy zväčšenia penisu, ak na veľkosti záleží

Keď už o tom hovoríme, pridanie niekoľkých centimetrov k dĺžke a/alebo obvodu penisu je dobré pre Vaše sebavedomie, však? Našťastie  nemusíte ísť pod nôž – to samozrejme znamená aj to, že vo väčšine prípadov bude väčší "nástroj" skôr dočasný. Ukážeme Vám, ako môžete pomocou metód a nástrojov na zväčšenie penisu dosiahnuť požadovanú veľkosť aspoň na 1-2 kolá.

Akokoľvek sa na otázku pozrieme, veľkosť nástroja vždy mala a vždy bude mať niečo spoločné s mužským sebavedomím. Nielen v záležitostiach postele a sexu, ale aj v každodennom správaní.

Pretože sú ľudia, ktorí sa aj v tých najjednoduchších každodenných situáciách cítia sebaisto s vedomím, že v ich boxerkách je ukrytá veľká zbraň pripravená na použitie. Nenechajte sa však odradiť! Ak máte pocit, že by ste mohli byť trochu hrubší alebo dlhší, môžete to urobiť. Nasledujúce metódy na zväčšenie penisu Vám určite pomôžu!

Nástroje a metódy na zväčšenie penisu, aby ste sa v posteli netrápili

Hoci je dĺžka penisu 9-13 cm považovaná za úplne priemernú a použiteľnú, stále sa nájdu takí, ktorí s ňou nie sú spokojní. Ak tiež patríte do tohto tábora, začnite experimentovať: ako môžete vidieť zo zoznamu nižšie, máte k dispozícii niekoľko možností na zväčšenie penisu.

Keďže každé telo je iné, nedá sa predpovedať, ktoré zariadenie bude pre koho fungovať. Preto sa odporúča vyskúšať viacero jednotlivých zariadení, experimentovať, ktoré z nich dosiahne citeľný efekt a ktoré pohodlne zapadne do Vášho životného štýlu. Našťastie je z čoho vyberať.

1. Pumpa na penis

Jedným z najpopulárnejších a najrozšírenejších zariadení na zväčšenie penisu je pumpa na penis, známe aj ako erekčná pumpa. Vytvorením podtlaku napomáha k erekcii, pretože pumpovanie spôsobuje, že do penisu prúdi neskutočné množstvo krvi, ktorá tam chvíľu zostane.

Mimochodom, nielenže bude erekcia dlhšia a tvrdšia, ale aj dĺžka a obvod penisu sa môžu o niekoľko centimetrov zväčšiť. Je pravda, že vo väčšine prípadov si to vyžaduje niekoľko pravidelných príležitosti, prvý „tréning“ nemusí nutne viesť k veľkolepým výsledkom. Určite ho vyskúšajte, pretože okrem anatomických benefitov poskytuje pri dobrom používaní aj potešenie.

  1. Lonely Men penis pump - clear
  2. Lonely Pines pump set
  3. You2Toys Bang Bang Penis Pump - vákuová pumpa na penis (priehľadná)

2. Zariadenia na zväčšenie penisu

Na rozdiel od pumpičiek na penis, prístroje na zväčšenie penisu nie sú určené na príležitostné, ale na pravidelné používanie. Ak budete postupovať podľa návodu na použitie, môžete s erekčnou pumpou dosiahnuť trvalejšie výsledky.

Mali by ste sa pripraviť aj na to, že výsledky uvidíte po niekoľkých mesiacoch pravidelného používania tohto sexuálneho nástroja. Dopujte s vedomím, že Vaša vytrvalosť stojí za námahu: existujú zariadenia na zväčšenie penisu, ktoré na základe spätnej väzby dokážu zväčšiť dĺžku penisu až o 28 % a jeho obvod až o 19 %.

Aj tu však stojí za zváženie, že výsledky sa líšia u každého človeka, výsledky môže ovplyvniť aj Váš životný štýl a zdravotný stav.

3. Návlek na penis a manžeta na penis

Tieto dve produkty na zväčšenie penisu sľubujú prakticky okamžité výsledky, pretože ich stačí nasadiť na stuhnutý penis a je hotovo. Pomocou návleku na penis bude Váš nástroj dlhší a hrubší zároveň, pričom manžetu odporúčame použiť, ak ste spokojní s jej dĺžkou, no chceli by ste si ešte trochu vylepšiť obvod.

Štítky priložené k obsahu: Správy