Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
Produkty Menu
Erotickashow.sk - Sexshop

LELO Iris - vibrátor s akumulátorom (modrá)

Cena:
149.00€
Dostupnosť: Na predobjednávku
Priemerné hodnotenie: Nehodnotené
Číslo produktu: 9209030005
Poplatok za prepravu: Bezplatné
Očakávaná dodávka: 06 máj 2019

Popis:

Najkvalitnejší LELO produkt! Maximálna kvalita a špeciálné tvarovanie pre tých ktorí majú vysoké nároky. Profesionálne maznanie. Bez káblov s vmontovaným akumulátorom, dizajnovaný vibrátor. Povrch tmavo ružového silokonového vibrátora je špecificky vytvorený (mierne zvráskavený) s tým zabezpečí maximálne rozkoše. 5 funkciová vibrácia a rôznou intenzitou vibruje, motor pulzuje. Tlačidlá na zmenu programov a intenzity sú na bielej strane (v tme okolo gombíkov koliesko svieti, aby ste ho mohli jednoduchšie používať). Celá dĺžka 22 cm, hrúbka 3,6-4,2 cm. Pevný matariál s ružovým silikonovým povrchom, bielá časť je z plastiku a medzi tým je nehrdzavejúcie oceľové ozdobné koliesko. K produkte patrí nabíjačka akumulátora, saténová taštička (na diskrétne a hygienické uloženie) v čiernej ozdobnej škatuľke. Technické informácie: vmontovaný Li-iónový akumulátor, po nabíjaní môžete používať aj 1,5 hodín, pohotovostný režim až 90 dní, extra tichý (menej ako 50 DB).

Pri nákupe nad 40 € Vám objednávku doručíme BEZPLATNE na celom území krajiny do 1 – 2 pracovných dní!

Internetový Sexshop - Erotickashow.sk.

Sklad Nie je skladom

Recenzie

Napíšte váš názor na vami zakúpený produkt a my vás odmeníme zľavovým kupónom v hodnote 15% z nákupu!

Napíšte váš názor na vami zakúpený produkt a my vás odmeníme zľavovým kupónom v hodnote 15% z nákupu!Poznámka: HTML nie je preložený!!
Hodnotenie: Zlé Dobré

Podobné produkty