Barion Pixel
Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
ErotickaShow.sk online sexshop
Erotickashow.sk - Sexshop +421233002662

Fleshlight

Fleshlight
Zaujíma Vás aj to, ako udržať svojho obľúbeného masturbátora vo výbornej kondícii? Potom určite čítajte ďalej!

Meta: Zaujíma Vás aj to, ako udržať svojho obľúbeného masturbátora vo výbornej kondícii? Potom určite čítajte ďalej!

Prečo je dôležité používať regeneračný púder na Fleshlight?

Stačí ho zatlačiť a vytiahnuť a začať odznova. Zdá sa, že používanie Fleshlight nie je príliš zložité a je to pravda: v skutočnosti to nie je žiadna raketová veda. Aby však zmyselný materiál rozmaznával Váš penis jemným stláčaním a zaisťoval pocit „skutočnej vagíny“, musíte ho rozmaznávať aj Vy. Aspoň v prípade, že by ste sa zo svojej obľúbenej hračky tešili nielen pár mesiacov, ale plánovali aj dlhodobo. Tu je niekoľko tipov na to.

Fleshlight je hračka, ktorú muži, ktorí používajú sexuálne hračky, nemusíme predstavovať. Tento jednoduchý, ale skvelý mužský masturbátor sa môže vkradnúť do Vášho kufra či aktovky nielen pre jeho decentnú eleganciu, ale aj preto, že jeho služby využijete aj uprostred únavného pracovného dňa. Môžete si dokonca nechať vymodelovať rozmaznávač podľa vagíny Vašej obľúbenej pornoherečky.

Ale ako všetky ženy, aj Fleshlight si zaslúži byť rozmaznávaná

Jednou z najlepších vecí na masturbátoroch Fleshlight je, že na dotyk plne reprodukujú zmyselný vzhľad skutočnej ženy. Môže za to okrem iného materiál s názvom Superskin vyvinutý značkou, ktorý je takmer ako keby ste sa dotýkali skutočnej vagíny.

Našťastie pri správnom používaní a pravidelnej starostlivosti materiál odolá opotrebovaniu, takže doňho nielen poriadne udriete, ale aj rýchlo a tvrdo sa dostanete k podstate veci.

Silnejšie tempo mu neublíži, keďže je na tento druh stimulujúceho trenia natrénovaný. Pokiaľ sa nepriblížite k nástroju s ostrými hranami alebo horúcim prístrojom, nemusíte sa obávať roztrhnutia – teda ak sa postaráte aj o údržbu materiálu.

Pretože Fleshlight sa sám neočistí

Len sa zamyslite: počas používania masturbátora sa na materiál Superskin - a samozrejme aj na ostatné časti Fleshlight - dostane veľa nečistôt, ktoré bez čistenia nielen pokazia ďalší zážitok, ale aj škodlivo spôsobujú na Vaše zdravie a sexuálnu hračku.

V prvom kole je okamžite semeno. Ak ho nevytiahnete v správnom momente -  metóda prerušenia... - a nepoužívate ani kondóm - priznajme si, že u masturbátora to nie je veľmi bežné - potom sa odporúča odstrániť spermiu po použití.

Čím dlhšie s tým budete čakať, tým to bude pre Vás náročnejšie, keďže sa musíte vysporiadať s tvrdým povrchom nečistôt, ktoré sú na povrchu Superskin naviazané. Odstraňovanie semena, ktoré zaschlo na materiáli, nie je ani zďaleka také bezpečné, ako keď bolo čerstvé, keďže malé či veľké kúsky môžu dokonca viesť k poškodeniu povrchu Superskin. Ale môžu dokonca poškodiť jeho pružnosť a príjemný dotyk.

Rovnako je to aj s prípadným použitím lubrikantu. Bez ohľadu na to, ako dobre sa zvolené mazivo zhoduje s materiálom hračky, ak zaschne na "koži" Fleshlight, materiál sa preriedi oveľa skôr, ako je obvyklé 3-5 ročné obdobie. Okrem toho, že sa cíti vráskavá ako koža nosorožca.

Tajomstvo je odhalené: vyčistite včas a použite regeneračný prášok

Aby ste svoj masturbátor mohli používať dlhodobo, odporúča sa dodržiavať niekoľko dobrých rád. Po prvé, napríklad nikdy nečakajte niekoľko hodín, dní alebo týždňov, kým si svoju sexuálnu hračku vyčistíte po tom, ako si ju vychutnáte.

Stačí vytiahnuť Superskin z držiaka v tvare baterky, pustiť trochu vlažnej alebo teplej vody, potom jemne opláchnuť jedným zo špeciálnych čistiacich prostriedkov a následne látku opláchnuť. Potom - ak máte čas - nechajte vyschnúť na vzduchu, alebo nasajte vodu z povrchu mäkkou suchou handričkou.

Týmto spôsobom môžete zabrániť nielen priľnutiu nečistôt na Fleshlight Superskin, ale aj zabrániť množeniu vzniknutých baktérií a tiež nečistotám zo vzduchu, napr. môžete tiež zabrániť usadzovaniu prachu.

Tu však zábava nekončí: po vysušení pridajte regeneračný púder, ktorý jemne vmasírujete do Superskin a zaistíte tak úžasný vaginálny pocit. Týmto jednoduchým krokom môžete zabrániť predčasnému opotrebovaniu výstelky špinou a rokmi trenia, alebo aj starnutiu do vrások.

Štítky priložené k obsahu: Správy