Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
ErotickaShow.sk
Erotickashow.sk - Sexshop +421233002662

Dvojitá rozkoš pre ženy - Satisfyer Mono Flex

Dvojitá rozkoš pre ženy - Satisfyer Mono Flex
Dá sa ovládať cez smartfón, dvojitá rozkoš pre ženy - Satisfyer Mono Flex vodotesný vibrátor je najlepšia vec pre vás a pre vášho partnera.

Dá sa ovládať cez smartfón, dvojitá rozkoš pre ženy - Satisfyer Mono Flex vodotesný vibrátor je najlepšia vec pre vás a pre vášho partnera.

Dá sa využiť v posteli, vo vani, alebo pod sprchou: vodotesný  vibrátor pre ženy

Intenzívna erotika v jedinej sexi hračke: to je Satisfyer Mono Flex nabíjací, vodotesný vibrátor, ktorý dráždi nielen klitoris, ale aj vagínu. Príjemná krása, na ktorú nikdy nezabudnete. Sľubuje erotické rozmaznávanie.

Aj vy patríte medzi tie ženy, ktorým nestačí stimulácia klitorisu? Máte radi ak sa vaša hračka postará aj o klitoris, aj o vagínu? V tom prípade vyskúšajte Satisfyer Mono Flex vibrátor, ktorý vás očarí. 


Satisfyer Mono Flex vodotesný vibrátor: naraz dráždi klitoris a vagínu
Tento sexi nabíjací vibrátor v červenej farbe dáva priestor fantázii a realizácii tých najtajnejších, špinavých myšlienok. Vibrátor s 2 extra výkonnými motormi stimuluje súčasne klitoris aj vagínu.

Pre vagínu je ideálny ergonomický, postupne sa rozširujúci tvar, mierne ohnutý, keďže dosiahne také miesta, ako napríklad zázračný bod G. Nemôže byť sťažnosť ani na rozmery, pretože 20,4x4,4x5,83 cm-ové rozmery sú dokonalé pre vagínu. Navyše sa mimoriadne ľahko čistí a do hĺbky 1 metra, po dobu 30 minút je vodeodolný, tým pádom sa dá používať aj vo vode.

Mimochodom najlepšie urobíte, ak nebudete počas používania šetriť na lubrikante. Po nanesení potrebného množstva lubrikantu vsuňte pomôcku do vagíny tak, aby jeho koniec bol smerom nahor a k vám. Najprv iba pohrávajte s pomôckou, malými pohybmi vsuňte a vytiahnite vibrátor. Následne ho vsuňte celkom a nastavte ramienko na stimuláciu klitorisu tak, aby priliahlo na ohanbiu. Ak túžite prežívať intenzívnejšiu stimuláciu, roztiahnite pysky ohanbia aby ramienko sa priamo dotýkalo klitorisu.

Potešenie na mieru ovládané vašim partnerom aj na diaľku

Ak občas radi strácate kontrolu, máte vzťah na diaľku alebo dovolenkujete ďaleko od svojho partnera, nemusíte sa vzdať sexuality,  vibrátor  Satisfyer Mono Flex vám v tom pomôže.

Pomocou aplikácie Satisfyer Connect App môžete ovládať túto zmyselnú malú hračku zo svojho smartfónu, takže telefón vášho partnera môže byť diaľkovým ovládačom pre váš orgazmus. Avšak to ešte nie je všetko, pretože pomocou Video Chat funkcie sa môžete aj vidieť, i keď ste od seba ďaleko. 

Video chat -  riadenie pomôcky môžete odovzdať do rúk svojej polovičky, čím môže riadiť Vašu rozkoš a môžete sa navzájom aj vidieť. Ak máte obľúbený zoznam skladieb, vlny rozkoše môžu nasledovať aj rytmy Vašej obľúbenej skladby.

V navrhovači vibrácií môžete vytvoriť jedinečné vibračné rytmy vo svojom Satisfyer Mono Flex vibrátore pomocou dotyku, ľudského hlasu, či vonkajších zvukov.

Satisfyer Mono Flex nabíjací, vodotesný vibrátor: predĺžte s ním rozkoš
Aby ste si svoj obľúbený vibrátor  užili čo najdlhšie, treba sa oň starať. Po každom použití ho umyte teplou mydlovou vodou a osušte mäkkou handričkou, po ktorej nasleduje extra starostlivosť s čistiacim prostriedkom vhodným pre váš vibrátor.

Kvôli materiálu je veľmi dôležité, aby sa nedostal do kontaktu s inými sexuálnymi hračkami, preto sa odporúča malého nezbedníka skladovať v samostatnom úložnom vrecku  na erotické hračky. A v prípade, že potrebujete trochu extra lubrikácie pre zábavu, vždy používajte lubrikant na vodnej báze. Ak budete venovať pozornosť týmto maličkostiam, môžete výrazne predĺžiť životnosť vášho Satisfyer Mono Flex a nepriamo aj svoj vlastný sexuálny pôžitok.

Štítky priložené k obsahu: hír