Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
ErotickaShow.sk
Erotickashow.sk - Sexshop +421233002662

Dildo a vibrátor

Dildo a vibrátor
Dámy, ktoré používajú menej rutinné sexuálne hračky, sa často stretávajú s tým, že nevedia, aký druh robertka si vybrať. Existuje už toľko rôznych typov napodobenín falusov ako hviezd na oblohe, ale začnime rozdielom medzi dvoma najzákladnejšími: dildom a vibrátorom.

Dámy, ktoré používajú menej rutinné sexuálne hračky, sa často stretávajú s tým, že nevedia, aký druh robertka si vybrať. Existuje už toľko rôznych typov napodobenín falusov ako hviezd na oblohe, ale začnime rozdielom medzi dvoma najzákladnejšími: dildom a vibrátorom.

 

Aký je rozdiel medzi dildom a vibrátorom?

 

Úprimne povedané, tieto dve sexuálne hračky majú viac spoločného, ​​ako rozdielu. Obe napodobeniny penisu sa dajú použiť na masturbáciu, predohru, ale aj na akt a rozmaznávať sa s nimi môžu nielen ženy, ale aj muži.

 

Čo však robí v praxi podstatný rozdiel, je vibračný režim. Malý, ale výkonný motorček umiestnený vo vibrátore – alebo motorčeky v prípade klitorisového vibrátora – dokáže rozmaznávať vagínu, klitoris, bod G alebo dokonca konečník vibráciami rôznych temp a intenzít.

 

Nie každý má však rád tento druh nadmernej stimulácie a uprednostňuje prirodzené zážitky. Napríklad realistický umelý penis uspokojuje tieto potreby pomerne masívne.

 

(Krása) óda pred realistickým penisom 

    

 

Môžeme ho nazvať dildo, dildo môže vykĺznuť - alebo vkĺznuť - cez naše ústa umelý penis, ale v podstate je to jedno. Existuje kategória, ktorá je naozaj non plus ultra aj medzi dilda bez vibrácií. Teda pre tých, ktorí sú už mokrí vidinou tvrdého penisu. Preto sme dali dokopy 5 najlepších vlastností realistického robertka, ktoré oceníte ako absolútny fanúšik penisu!

 

1. Ach, ten žaluď na konci...

 

Nie je pre vás žiadnym tajomstvom, že muži sa jednoducho zbláznia od rozmaznávania ich žaluďov. Pomocou živého robertka sa však žaluď stane úžasnou vecou na stimuláciu vašej vagíny a bodu G. V každom prípade

samozrejme, ani na pohľad nie je to posledný, keďže bez žaluďa by sme si len ťažko vedeli predstaviť výstižnú mužnosť.

 

2. Žilnatý povrch, ktorý bude dobrý aj pre vás

 

Našťastie, so živým robertkom vám nič nebráni v tom, aby na penise prebehli 1-2 hrubé žily, dokonca aj v trochu hrubšom prevedení ako skutočný penis. Prečo je to pre vás dobré? Pretože tieto záhyby budú masírovať vašu vagínu zvnútra veľmi zmyselným spôsobom. A to vám okrem zážitku, vám dáva malé plus, nejaké pikantné korenie na hranie.

 

3. Semenník, ktorý stimuluje pošvový vchod

 

Väčšina realistických penisov nešetril ani so semenníkmi - a ako dobre sa im to podarilo, bože! Tento vzrušujúci kúsok sa vo vašej ruke môže stať skutočným vzrušidlom k orgazmu! Otočte ho tak, ako chcete, aby ste mohli stimulovať buď klitoris, alebo vaginálny vchod!

 

4. Od priemerného až po obrovský

 

Jednou z najlepších vlastností dilda je, že si medzi nimi môžete vybrať: v závislosti od toho, čo je pre vašu vagínu pohodlné, môžete si vybrať aj normálnu veľkosť, ale môžete naraziť aj na obrovských hadov, ktoré majú až 23-25 cm-ovú dĺžku. Nech je žena, ktorej vagína to všetko pohltí!

 

5. Verzie rozkošu berú všetko

 

Ak vyššie uvedené vám nestačia, aby vzbudili vaše túžby, sústreďme vašu pozornosť na realistické dildá, ktoré môžete pomocou prísavky pripevniť na vaňu, kachličky a nejaký nábytok. Takto môžete znásobiť počet póz a umiestnení aj pri sebauspokojení. A potom sme ani nehovorili o robertkovi, ktorý sa dá pripojiť... Ale to je už iný príbeh.

Štítky priložené k obsahu: hír