Barion Pixel
Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
ErotickaShow.sk online sexshop
Erotickashow.sk - Sexshop +421233002662

Čistenie realistického dilda

Čistenie realistického dilda
Možno ste už počuli príslovie, že sexuálne potešenie a čistota idú ruka v ruke a povedzme si úprimne: nič nemôže byť pravdivejšie! Ak viete, ako správne používať realistické dildo, môžete si byť istí, že o rôzne nečistoty nebude núdza. 
 

Meta: Čistá sexuálna hra nie je len zdrojom potešenia, ale aj polovica Vášho zdravia. Na čo si však dať pozor pri čistení realistického dilda?

Akých 6 chýb sa môžete vyskytnúť pri čistení realistického dilda?

Možno ste už počuli príslovie, že sexuálne potešenie a čistota idú ruka v ruke a povedzme si úprimne: nič nemôže byť pravdivejšie! Ak viete, ako správne používať realistické dildo, môžete si byť istí, že o rôzne nečistoty nebude núdza. Napríklad telové tekutiny sú priamo tam, alebo lubrikant, ak ho používate. A to je úplne normálne. Ale dôkladné čistenie po použití by malo byť tiež samozrejmé!

Množstvo nečistôt, ktoré sa dostane na povrch realistických robertkov, závisí od spôsobu používania konkrétnej sexuálnej hračky. Ak napríklad robertkom rozmaznávate svoju vagínu alebo zadok – alebo partnera – potom je možné, že na hračke zostane okrem telovej tekutiny a lubrikantu z vagíny, alebo z konečníka aj trochu výkalov. Či sa nám to páči alebo nie, musíme s tým počítať.

Rovnako ako správne používanie práčky a umývačky riadu, aj čistenie sexuálnych hračiek je základnou vecou, ktorú sa musíte naučiť. Realistické dildo totiž prichádza do veľmi intímneho kontaktu s genitáliami a pri ich dezinfekcii sa môže stať veľa chýb.

Preto odborníci radia, aby ste akékoľvek sexuálne hračky, ktoré používate, podľa možnosti pred a po použití očistili. Ak tento krok preskočíte, kvalita Vášho milovaného robertka by mohla utrpieť, v horšom prípade by ste si do tela mohli zaniesť baktérie, ktoré sú dokonalou živnou pôdou pre sexuálne prenosné choroby, ako sú kvasinkové infekcie.

Akých 6 chýb by ste sa mali vyvarovať pri čistení realistického dilda?

1. Neočistíte ho po príchode ani pred prvým použitím

Rovnako ako nové spodné prádlo, aj realistické dildá by ste mali po vybratí z obalu, najneskôr však pred prvým použitím, dôkladne vyčistiť jemným mydlom a teplou vodou. Je dôležité mať na pamäti, že sexuálne hračky napriek baleniu nie sú sterilné, takže je rozumné predpokladať, že je na nich prach alebo baktérie, aj keď sú úplne nové.

2. Pred čistením neskontrolujete, či je vodotesný

Dobrou správou je, že väčšina erotických pomôcok je vodotesná a výber realistických robertkov má tiež veľa kusov, ktoré sa pod tečúcou vodou nepoškodia. Avšak predtým, ako si hračku vezmete so sebou do vane alebo ju podržíte pod tečúcou vodou pri čistení, vždy sa uistite, že je pre zariadenie bezpečné ponorenie. Nezabudnite si prečítať používateľskú príručku, aby ste sexuálnu hračku náhodou nezničili.

3. Svoju rozkoš poriadne a dôkladne nevysušíte

Ak dilda pred odložením úplne nevysušíte, môžete hračku poškodiť. Aby ste tomu zabránili, buď nechajte úplne vyschnúť na čistom povrchu, alebo nasajte vodu čistou, suchou a mäkkou utierkou. Nepoužívajte uteráky, ktoré zanechávajú nečistoty, pretože môžu na hračke zanechať dráždivé častice.

4. Používanie voňavých mydiel, domácich čistiacich prostriedkov alebo bielidiel

Pamätajte, že tieto hračky sa pravdepodobne niekoľkokrát dostanú do kontaktu s Vašou vagínou, klitorisom alebo konečníkom. Aktívne zložky vo voňavých mydlách môžu v týchto citlivých oblastiach spôsobiť podráždenie a iné problémy, ako sú mykózy, preto sa odporúča vyhýbať sa im. Najlepšie je postarať sa o svoju nezbednú hračku teplou vodou a antibakteriálnym mydlom a/alebo prostriedkom na erotické pomôcky.

5. Čistenie poréznej hračky tak, ako by ste nemali

Ak má realistické dildo porézny materiál, ako je želé, latex, guma, je zlý nápad čistiť ho ako tvrdšiu neporéznu sexuálnu hračku. Dôvodom je, že tieto hračky sú o niečo krehkejšie, a tak napríklad malé poškodenia na povrchu ponúkajú výbornú živnú pôdu pre baktérie. Ak ste skutočne oddaný sexuálnym hrám, najlepším spôsobom hry je ochrana: používanie kondómu a dodržiavanie krokov v návode na použitie.

6. Nevenujete pozornosť fascinujúcim detailom

Jednou z najväčších výhod realistických robertkov je, že na rozdiel od podobných produktov s čistými líniami sú tieto kúsky v každom detaile vymodelované podľa skutočných penisov. Žaluď, semenníky, vrúbkovaná plocha s žilkami prináša príjemné prekvapenia pre oči aj vagínu.

Zároveň sú to práve tieto detaily, ktoré dokážu zachytiť baktérie, prach či dokonca zvyšky lubrikantov po nedôkladnom čistení. Preto pri čistení realistického dilda vždy venujte zvláštnu pozornosť týmto detailom.

Štítky priložené k obsahu: Správy