Barion Pixel
Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
ErotickaShow.sk online sexshop
Erotickashow.sk - Sexshop +421233002662

Bič, plácačka alebo korbáč

Bič, plácačka alebo korbáč

V posteli drak ale vonku len cicavec?! Aké je najlepšie vybavenie chrámu spásy?

 

V posteli drak ale vonku len cicavec?! Aké je najlepšie vybavenie chrámu spásy?

Diskusia medzi bičom, plácačkou alebo korbáčom môže byť pre začiatočníka mätúca a skľučujúca. Každý z týchto nástrojov má svoje miesto v súprave nástrojov BDSM, ale je dôležité pochopiť ich rozdiely predtým, ako sa rozhodnete, ktorý z nich najlepšie vyhovuje Vašim potrebám. Drak v posteli môže na prvý pohľad znieť zastrašujúco, ale len cicavec dokáže pri používaní pomôcok BDSM skutočne vyvolať Vášho vnútorného démona.

Korbáče sú snáď najikonickejšie zo všetkých nástrojov BDSM a často sa považujú za indikátor dominancie počas hry. Korbáče používali kovboji, námorníci a vojenský personál ako súčasť svojich každodenných činností po stáročia; dnes sú však zvyčajne vyhradené pre špeciálne príležitosti, ako je hra s dominanciou/podriadením sa alebo scény s trestom s partnermi, ktorí si navzájom bezvýhradne dôverujú. korbáče sa zvyčajne skladajú z niekoľkých kožených remienkov pripevnených k sebe, ktoré pri švihaní vo vzduchu vydávajú praskavý zvuk – ten pocit môže byť neznesiteľne bolestivý, ale aj čudne príjemný, keď sa to robí dobre! Rukoväť je navrhnutá tak, aby poskytovala stabilitu pri pôsobení sily, takže sa nemôže zraniť kvôli jej absencii; aj keď mnohí si z estetických dôvodov vyberajú bičík s ozdobnou rukoväťou, ako je retiazka alebo bižutéria!

Na druhej strane sú biče - ktoré sú podobné korbáčom, ale výrazne sa líšia v ich použití a technike; používajú sa viacero prameňov (zvyčajne vyrobených zo semišu) spojených na jednom konci, ktoré rozdeľujú šok rovnomernejšie po pokožke – vďaka čomu sú vhodnejšie pre dlhšie scény, kde je potrebné postupne meniť intenzitu. pretože okamžite dosiahne maximálnu úroveň! Techniky bičovania sa značne líšia v závislosti od dĺžky každého prameňa: kratšie pramene vedú k ostrejším úderom, zatiaľ čo dlhšie pramene umožňujú jemnejšie pohladenie – ideálne, ak chcete niečo jemnejšie, no stále stimulujúce bez zanechania trvalej stopy! S niektorými sa však pracuje ťažšie, pretože pridávajú k pohybom dodatočnú váhu a zotrvačnosť v porovnaní s ľahšími možnosťami, takže si vopred zistite, aký typ skúseností by bol pre Vás najlepší!
Nakoniec sa dostávame k plácačkám (tzv. "dračie chvosty"); tieto kúsky pripomínajú nadrozmerný bičík, až na to, že neobsahujú žiadne bičíky, čo znamená, že po použití neštípu ani nezanechávajú stopy - sú teda ideálnymi predmetmi, ak počas scén nie je nevyhnutne potrebná bolesť a zároveň chcete intenzívne pocity, pretože dračie chvosty majú namiesto toho tendenciu vytvárať jemné šteklivé efekty po celých častiach tela, na ktoré sú zamerané! Sú obľúbené medzi tými, ktorí chcú preskúmať hlbšie psychologické aspekty v rámci rolových hier tým, že používajú animalistické správanie na submisívnych osobách pripomínajúce mačky naháňajúce myši ;). Dračie chvosty si však vyžadujú značnú prax, než ich začnete zdatne ovládať, vzhľadom na ťažkosti s ovládaním jednotlivých tenších prameňov, takže správne manévrovanie je dosť zložité, najmä v interiéri, takže to majte na pamäti PRED tým, než sa o niečo riskantné pokúsite!

 

  1. Denim Flogger - Roughend Denim Style - Black
  2. Bič z umelej kože - čierný (42cm)
  3. Beat It Flogger - Black

 

Bič sa v priebehu rokov používal pri mnohých sexuálnych stretnutiach, ale niektorí by mohli pochybovať, či má bič v posteli vôbec zmysel. Koniec koncov, je to predmet, ktorý sa často spája s disciplínou a trestom. Sú však aj takí, ktorí si bič radi prinášajú do spálne ako súčasť svojich dobrovoľných sexuálnych hier.

Používanie biča nemusí nevyhnutne spôsobiť nepríjemné chvíle počas sexu. Naopak, ak ho používa niekto, kto vie, čo robí, a rešpektuje hranice stanovené oboma stranami zapojenými do takýchto aktivít, potom môže používanie biča vniesť do Vášho milostného života vzrušujúci prvok bez toho, aby jeden z partnerov mal pocit, že toho druhého zbytočne alebo príliš prísne trestá.

Pri zvažovaní, či používať bič počas sexuálnych aktivít medzi dvoma dospelými osobami, ktoré s tým súhlasia, existujú určité bezpečnostné pravidlá, ktoré by sa mali zohľadniť v prvom rade: Po druhé, v prípade potreby je potrebné vždy použiť lubrikant - najmä pri použití kožených predmetov - aby sa zabránilo odreniu pokožky (najmä v blízkosti citlivých oblastí). Po tretie (a čo je najdôležitejšie), komunikácia medzi partnermi pred zapojením sa do akejkoľvek aktivity zahŕňajúcej bolesť/disciplínu musí zostať vždy otvorená, aby sa všetci zúčastnení cítili dostatočne bezpečne a aby sa počas celého procesu rešpektovali hranice toho druhého - bez ohľadu na to, aké stimulujúce veci sa môžu stať!  

 Dodržanie týchto pokynov znamená, že môžete bezpečne zaviesť prvky bičovania do Vašich aktivít v spálni bez toho, aby ste sa museli obávať, že sa Vám niečo vymkne z rúk - to zabezpečí, že sa obaja budete baviť a zároveň sa vyhnete spôsobeniu zbytočnej ujmy buď v dôsledku nedbanlivého správania jednej strany voči druhej, alebo v dôsledku bezohľadného ignorovania obáv o bezpečnosť zo strany oboch strán zapojených do takýchto činov!

 Takže áno - na rozdiel od všeobecného presvedčenia - používanie bičov na výnimočné účely má zmysel... Pokiaľ rešpektovanie želaní druhej strany zostane prvoradé počas celého konania, potom môže byť použitie biča zaujímavým prvkom, ktorý dokáže okoreniť intímne chvíle bez ohľadu na to, či zahŕňajú disciplinárne prvky vyžadujúce spôsobenie bolesti na tele druhej strany... Nezabudnite však: Kľúčom sú bezpečné slová a otvorená komunikácia!!

 Na záver potom celkový výber medzi vyššie uvedenými pomôckami je na osobných preferenciách a individuálne potreby by mali byť vždy zohľadnené v procese výberu, pretože nesprávny výber by mohlol ľahko viesť k sklamaniu, ktoré nikto nechce zbytočne znášať ;P ! Ako vždy je bezpečnosť prvoradá bez ohľadu na situáciu, preto sa pred zapojením do čohokoľvek potenciálne nebezpečného dôkladne vzdelávajte, aby ste získali maximálny pôžitok požadovaným spôsobom bez rizika :D !!!

Štítky priložené k obsahu: Správy