Barion Pixel
Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
ErotickaShow.sk online sexshop
Erotickashow.sk - Sexshop +421233002662

Análne sexuálne dobrodružstvá: 5+1 sexuálna hračka pre ženy a mužov

Análne sexuálne dobrodružstvá: 5+1 sexuálna hračka pre ženy a mužov
Uvažujete o análnych rozkošiach? Zaujíma vás, aké typy análnych hračiek by vám najlepšie vyhovovali? Pomôžeme vám sa zorientovať! Tento článok predstavuje päť hlavných typov análnych sexuálnych hračiek a pomáha vám vybrať tie, ktoré sú pre vás najvhodnejšie. Ak práve nemáte s kým zažiť potešenie z análny sexu, máme pre vás riešenie aj na to!

Análny sex sa stáva čoraz populárnejším a začína byť súčasťou hlavného prúdu. V minulosti boli análny hračky často kritizované a mnohí ich považovali za "extrémne". Vďaka rôznym platformám, ktoré prezentujú potešenie z análny sexu, mnoho ľudí začína otvárať sa tomuto zážitku a vnímať ho skôr ako niečo špeciálne, než nečisté.

Ak nie ste oboznámení so svetom análnych hračiek, sú to predmety, ktoré sa používajú v oblasti okolo alebo vo vnútri análneho otvoru. Rôzne typy hračiek poskytujú rozličné pocity, ale jedno je isté: všetky sú navrhnuté pre neuveriteľné potešenie. Ľudia sa stávajú tolerantnejšími a análny hračky sa čoraz častejšie stávajú súčasťou ich sexuálnej rutiny, čo vedie k rozširovaniu ponuky týchto produktov na trhu.

Rôzne typy análnych sexuálnych hračiek

Je dôležité vedieť, že neexistuje univerzálna hračka, ktorá by vyhovovala každému. Každý má iné preferencie, a preto môže byť niektoré análny hračky ideálne pre iných, ale nie pre vás. Je dôležité, aby ste spoznali päť hlavných typov análnych hračiek, aby ste našli tú pravú pre seba. Poďme na to!

1. Análny kolíky (Butt plugs)

Análny kolíky sú pravdepodobne najznámejší typ análnych hračiek. Ako už názov napovedá, sú to zariadenia, ktoré sa vkladajú do zadku. Na rozdiel od iných typov análnych hračiek, nie je potrebné ich pohybovať; stačí ich nechať na mieste počas vykonávania iných sexuálnych aktivít.

Zvyčajne sa skladajú z troch častí. Prvá časť je samotná zátka, ktorú vložíte. Tradičné análny zátky sú úzke a špicaté, ale nájdete aj nezvyčajné tvary (napríklad Creature Cocks Cockness Monster). Pre začiatočníkov odporúčame jednoduchšie, tradičné typy. Druhá časť je krk, ktorý spojuje zátku so širokou základňou, zabezpečujúc, že hračka zostane na mieste. Tretia časť je široká základňa, ktorá je kritická, pretože zabraňuje, aby hračka nevypadla úplne do konečníka.

V našej ponuke nájdete análny zátky zdobené lesklým kameňom, ktoré dodávajú eleganciu a originalitu. Ak sa venujete zvieracím rolám, môžete nosiť análny zátky s chlpatým chvostom.

2. Análny korálky

Análny korálky sú séria korálok vyrobených zo silikónu, skla, ABS plastu alebo z nehrdzavejúcej ocele. Korálky sú na začiatku série malé a postupne sa zväčšujú, ako sa dostávate k ich koncu. S týmto typom hračky môžete hrať tak, že ich počas sexuálnej aktivity alebo masturbácie necháte vnútri, alebo ich môžete vytiahnuť a zasunúť späť. Vďaka ich univerzálnosti sú ideálne pre začiatočníkov v oblasti análny sexu.

3. Análny dildá

Mnohé dildá môžu byť použité pre análnu hru, pokiaľ majú širokú základňu - potom ste pripravení na akciu! Ak však hľadáte dildá špeciálne pre análnu stimuláciu, nebojte sa, sú k dispozícii aj špeciálne análny dildá. Tieto dildá zvyčajne majú dve hlavné charakteristiky: širšiu základňu a zakrivený tvar. Široká základňa zabezpečuje, že dildá sa dá ľahko odstrániť, zatiaľ čo zakrivený tvar pomáha stimulovať prostatu. Ich veľkosť je zvyčajne menšia ako u tradičných dild, s priemerom okolo 2,5 cm a dĺžkou 10 cm.

4. Análny vibrátor

Ak chcete pocítiť vibrácie počas svojej análny hry, análny vibrátor je pre vás ideálnou voľbou! Je podobný tradičným vibrátorom, ale je špeciálne navrhnutý pre análnu stimuláciu. Ponúka viacero vibračných módov, pričom niektoré modely môžu mať aj otáčacie alebo pohyblivé funkcie. Rozdiel spočíva v širokej základni, ktorá zabezpečuje bezpečné používanie.

5. Masážny prístroj na prostatu

Masážny prístroj na prostatu je špeciálne navrhnutý análny hračka pre mužov. Prostata je orech veľkosti žľazy umiestnená v prednej časti análneho dutiny, približne 7,5 cm hlboko. Stimulácia tejto žľazy môže viesť k neuveriteľným orgazmom. Niekedy je označovaná ako "G-bod mužov" kvôli intenzívnym orgazmom, ktoré dokáže vyvolať.

Jedinou nevýhodou je, že môže byť ťažké ju stimulovať. Ak chcete stimulovať túto oblasť pomocou prsta, penisu alebo dildá, môže to vyžadovať veľa trpezlivosti. Tento proces však môžete zjednodušiť použitím masážneho prístroja na prostatu, ktorý je špeciálne navrhnutý na stimuláciu prostaty. Zvyčajne má zakrivený a segmentovaný dizajn, aby zodpovedal mužskej anatómii. Navyše, vibrácie zabezpečujú ľahkú a presnú stimuláciu tohto citlivého miesta.

+1 radu, ak nemáte s kým zažiť vzrušenie z análny sexu: umelé anály masturbačný prístroj

Masturbačný prístroj umelé anály je navrhnutý tak, aby napodobňoval skutočný análny zážitok. Je vyrobený z mäkkého, pružného materiálu, ako je silikón alebo TPE, čo poskytuje príjemný dotyk a je bezpečný pre pokožku. Mnohé modely obsahujú rôzne textúry vo vnútri, ktoré zvyšujú potešenie a poskytujú ešte realistický pocit.

Ak máte záujem o análny hračky, ale ešte ste nemali možnosť vyskúšať ich s reálnym partnerom, alebo jednoducho chcete skúsiť nový typ sexuálneho potešenia sami, tento masturbačný prístroj je ideálny pre vás. Je to skvelá voľba pre tých, ktorí si chcú vyskúšať nové veci v bezpečnom a kontrolovanom prostredí.


Predtým, než sa plne ponoríte do novej sexuálnej skúsenosti s análnymi hračkami, uistite sa, že ste dobre informovaní o rôznych typoch análnych sexuálnych hračiek. Ako sme už spomenuli, konkrétny typ análny hračky môže vyhovovať iným, ale pre vás môže byť nevhodný. S týmto vedomím si určite nájdete hračku, ktorá bude vyhovovať vašim preferenciám pre análnu stimuláciu a vašim špecifickým potrebám.

Štítky priložené k obsahu: Správy