Barion Pixel
Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
ErotickaShow.sk online sexshop
Erotickashow.sk - Sexshop +421233002662

Ako urobiť zaujímavým zážitkom návštevu sexshopu

Ako urobiť zaujímavým zážitkom návštevu sexshopu

Návšteva sexshopu nemusí byť pre Vás strašidelným alebo nepríjemným zážitkom. Naopak, môže sa stať vzrušujúcim, ak správne vyhodíte svoje karty.

 

Návšteva sexshopu nemusí byť pre Vás strašidelným alebo nepríjemným zážitkom. Naopak, môže sa stať vzrušujúcim, ak správne vyhodíte svoje karty. Stačí vykonať týchto 6 krokov a potom si vychutnať odmenu!

Sexshop vždy bol zaujímavým, trochu mýtickým a tabuizovaným miestom. Nakoniec, len pred pár rokmi sme si mohli dovoliť luxus užívať si sex tak, ako sme predtým nemohli. Slobodne, s erotickým spodným prádlom, mužskými a ženskými sexuálnymi hračkami, vzrušujúcimi doplnkami.

Áno, ale vojsť do sexshopu je stále pre mnohých nepríjemné. Ale čo keby ste to neurobili sami? Ale napríklad s Vaším partnerom, s Vašou drahou polovičkou spoločne? Vtedy už je to úplne iné, nie je to tak? Samozrejme, aj Vášho partnera treba presvedčiť. Teraz Vám ukážeme 6 krokov, ktoré z trapného smiechu urobia príjemný a pikantný zážitok.

6 krokov, ktorými sa z návštevy sexshopu stane nebeský zážitok...

...a aj to, čo príde po nej. Ak by ste chceli vyskúšať niečo nové v spálni, sexshop môže otvoriť úplne nový svet zábavy a potešenia. Ale dostať sa tam, alebo skôr presvedčiť sa, aby ste navštívili sexshop, môže byť niekedy zložité a obtiažne.

Dokonca aj najsebavedomejší a najvášnivejší muži a ženy sa môžu cítiť trochu nervózne, keď vstúpia do sexshopu. My, odborníci sexshopu, sme tu, aby sme Vás previedli skvelou 6 krokovou metódou, ktorá Vám pomôže- od počiatočného rozhovoru až po nákup.

1. Navrhnite tému

Môžete začať hovoriť o tom  osobne, alebo  jednoduchou textovou správou. Aj keď rôzne sexuálne hračky, erotické spodné prádlo alebo dospelé spoločenské hry už tvoria súčasť Vášho každodenného života, spoločný nákup v sexshope môže byť úplne novým zážitkom.

Môžete navrhnúť túto myšlienku aj v rámci sextingu alebo ju môžete predstaviť ako nápad na bezcharakterné randenie pri plánovaní víkendového programu. Okrem toho, niekedy hovoriť o výlete môže byť rovnako zábavné ako ho naozaj prežiť!

2. Pred návštevou: objavujte možnosti online

Začnite svoju spoločnú cestu objavovaním ponuky online sexshopu, aspoň v prípade, že navštevovaný obchod má webovú stránku alebo internetový obchod. (Toto vlastne niečo hovorí aj o kvalite sexshopu.)

Potom si premyslite, či existuje niečo, čo už chcete určite vyskúšať. Väčšina sexshopov ponúka množstvo erotických doplnkov, od sexy spodného prádla a vibrátorov, po dospelé kartové hry, sexuálne hojdačky, BDSM doplnky a dokonca aj nafukovacie panny.

Predtým, než sa odvážite do obchodu, je užitočné, ak si prezrite online ponuku, aby ste sa cítili pohodlne. To Vám môže pomôcť pri inšpirácii a poskytne Vám predstavu o aktuálnych cenách.

3. Venujte celý deň nielen návšteve sexshopu, ale aj jeden druhému

Premyslite si, ako by ste mohli erotický nákup premeniť na romantické rande, namiesto jednoduchej úlohy, ktorú treba splniť. Namiesto toho, aby ste sa po návšteve sexshopu hneď vrátili domov, zveľaďte si  očakávanie.

Užite si jeden druhého a celý deň. Dobré občerstvenie, príjemné kino, farmársky trh alebo dokonca zaujímavá výstava alebo prehliadka mesta môžu byť skvelým programom. Budete cítiť vzrušenie, keď budete vedieť, že tajomné a pikantné hračky sú celý čas v taške, zatiaľ čo si doprajete pár ochutnávok.

4. Objavte sexshop spolu

Keď prídete do obchodu, prejdite spolu medzi sexi regálmi. Potom pomaly prechádzajte jednotlivými sekciami a zvažujte možnosti - vrátane tých, na ktoré ste predtým možno ani nemysleli.

Ak niečo nenájdete alebo ak sa Vám niečo zdá zaujímavé, ale nie ste si istí, opýtajte sa predavačov. Toto je tiež dobrá príležitosť pre Vás a Vášho partnera, aby ste sa o tom porozprávali a zistili, čo by ste chceli skúsiť v posteli.

Nebojte sa žiadať odporúčania a vysvetlenia od personálu počas návštevy - sú tam, aby Vám pomohli s ich skúsenosťami získať pre Vás čo najviac!

5. Premyslite si výmenu darčekov

Predtým, ako vstúpite do sexshopu, dohodnite sa, že si navzájom darujete sexi hračky, len nezabudnite sa dohodnúť aj na cene. Je to neskutočne intímne, ak keď si nájdete nové spôsoby, ako sa vzrušiť, môže to ešte viac prehĺbiť Váš vzťah.

Samozrejme, stojí za to sa dohodnúť aj na tom, čo chcete a čo rozhodne nechcete. Takto nebudete robiť chyby a nakoniec si vyberiete sexuálnu hračku, ktorej sa partner určite poteší.

6. Užite si svoje nové hračky

Keď skončia programy po návšteve sexshopu, prichádza čas na erotické dobrodružstvo v spálni. Predtým, než začnete nové sexuálne hračky používať, dohodnite sa o hraniciach a očakávaniach.

Hlavne v prípade, ak sa rozhodnete skúsiť niečo nové, čo je pre oboch neznáme. Bez ohľadu na to, či ste sa s partnerom zoznávali iba nedávno pred návštvevou sexshopu, alebo ste s ním už nejaký čas, stanovenie a kontrola týchto hraníc je nevyhnutná.

Štítky priložené k obsahu: Správy