x
Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
Produkty Menu
Erotickashow.sk - Sexshop

Ako si vybrať ten správny vibrátor?

Ako začať? Ako budete vedieť, ktorý by Vám mohol vyhovovať?

Máte pocit, že by bolo načase spestriť Váš sexuálny život? Chcete prežiť rozkoš vždy znova a znova? Vedeli ste, že odborníci v takomto prípade odporúčajú používanie vibrátora? Dôvodom je, že pomocou erotickej hračky môžete prežiť intenzívnejší orgazmus.

Podľa merania Huffington Post 53% amerických žien a takmer 50% amerických mužov už použilo vibrátor. Je to vyšší pomer než s ktorým, by ktokoľvek počítal. Použila ste už vibrátor? Ak nie, je najvyšší čas. V tomto článku Vám poskytneme rady na výber erotickej pomôcky, ktorá bude pre Vás ideálna.

Prvým krokom je odhodlať sa „pátrať“. Môžete osobne navštíviť obchod, alebo sa poobzerať na internete. Ak ste cudná iste si vyberiete druhú možnosť, vezmite však do úvahy, že v kamennom sexshope sa produktu môžeš aj dotknúť a vidieť presne, aký veľký je model.

 

Na čo dbať?

  1. Estetika

Vôbec nie je jedno, aký má vibrátor tvar. Môžete si vybrať z rôznych veľkostí, farieb a tvarov. Je vecou vkusu, komu sa čo páči.

  1. Veľkosť

V prípade vibrátorov na veľkosti veru záleží. Je dôležité vybrať si taký, s ktorým sa budete cítiť dobre a ktorý si môžete so sebou ľahko vziať aj na cesty

  1. Sila a výkon

V prípade niektorých vibrátorov si môžete vybrať z viacerých stupňov. Čím viac možností, tým väčšia rozmanitosť. Je lepšie vybrať si model, ktorý funguje na tužkové batérie (prípadne má akumulátor), pretože špeciálne batérie sa ťažšie zháňajú. Samozrejme nie je také ťažké zájsť povedzme do hodinárstva, ale čo keď budeš potrebovať svoju hračku povedzme na svitaní. Na benzínovej pumpe majú tužkové batérie vždy.

  1. Hluk

Pred tým, než si vibrátor kúpite, presvedčte sa, či nie je príliš hlučný. Je to kľúčovo dôležitá otázka v záujme Vášho komfortu. Ak bývate sama, iste to nie je žiadny problém, ale predstav si, že sa o byt delíte so spolubývajúcimi a cez tenké steny je všetko počuť.

  1. Materiál

Skôr, než zaplatíte, dôkladne si preverte z akého materiálu je zvolený produkt vyrobený. Vyhýbajte sa erotickým pomôckam obsahujúcim rôzne chemické látky. Presvedčte sa, či vibrátor neobsahuje ftaláty, používané na zmäkčovanie PVC. Vyberte si model šetrný k pokožke.

  1. Trvácnosť

Pred platením skontrolujte každý milimeter modelu a opýtajte sa predávajúceho na jeho trvácnosť. Ak už za niečo vydávate peniaze, je to minimálna požiadavka dlho si to užívať.

  1. Cena

Na trhu nájdete drahšie, luxusné, lacnejšie a celkom klasické produkty. Voľbu prispôsobte svojej peňaženke.

Nezabudnite, že vibrátor nenahradí fyzický dotyk partnera. Namiesto toho však spestrí váš vzťah. Dostala ste chuť trochu sa pohrať? Poobzerajte sa v našom webshope a spestrite si svoj sexuálny život.

Štítky priložené k obsahu: hír