Barion Pixel
Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
ErotickaShow.sk online sexshop
Erotickashow.sk - Sexshop +421233002662

Adventný kalendár aj pre dospelých - 24 dní plných vzrušenia!

Adventný kalendár aj pre dospelých - 24 dní plných vzrušenia!
Dostali sme sa do posledného kvartálu roka, čo znamená, že Vianoce sa nezadržateľne blížia, takže je čas, aby ste sa naladili sviatočne! Čo by ste povedali, keby Vám tento rok adventné obdobie spestrili nielen dekorácie, ale aj nejaké vzrušujúce novinky vo Vašej spálni?

Máme dobré správy! V online sexshope Erotickashow.sk si môžete objednať naše erotické adventné kalendáre 2023, ktoré zvyšujú vzrušenie a túžby na 24 dní! Nech už si vyberiete ktorýkoľvek typ, môžete si byť istí, že na každý deň bude krabička a v nej erotický rozmaznávač, alebo doplnok!

Ale, samozrejme, každý kalendár je trochu iný, rovnako ako prekvapenia v nich. Aby sme Vám uľahčili výber, teraz ukážeme, čo by ste o kalendároch mali vedieť! Koľko kusov je a z akého typu produktu? Aká je hodnota balíka a za koľko ho môžete získať? Komu odporúčame jednotlivé kalendáre? To sa dozviete z našej tabuľky!

  Satisfyer Advent
Calendar Deluxe
Satisfyer Advent
Calendar Premium
Womanizer Advent Calendar
 
sexuálna hračka 11 14 12
z toho motorová 4 7 9
hračky pre mužov 5 3 5

pre análne radovánky

4 4 3
príslušenstvo BDSM 6 3 6
na masáž 2 2 3
drogéria 5 5 3

spodná bielizeň, doplnky

2 2 -
spoločenské hry 1 - 2
odporúčané značky Satisfyer, Penthouse Satisfyer, Penthouse Womanizer
TOP produkt Satisfyer Cutie Heart - nabíjací stimulátor klitorisu so vzduchovou vlnou Satisfyer G-spot Flex 5 - inteligentný dobíjací vibrátor na bod G  Womanizer Classic 2
cena kalendára 89.95 €  149.95 € 179.95 €

Komu odporúčame?

Pre tých, ktorí by chceli vyskúšať od všetkého trochu, no hlavne chcú rozšíriť svoju zbierku erotických hračiek.

Pre tých, ktorí milujú nehu aj divoký sex, sú otvorení všetkému a nezľaknú sa ani malej novinky.

Pre tých, ktorí milujú nadovšetko vibrácie a vibrujúci vzduch, ktorí sú dostatočne zapálení a vášniví, nevyhnú sa horúcej kaši.

 

POZRIEM SA!

POZRIEM SA!

POZRIEM SA!

*Konkrétny obsah adventných kalendárov sa môže mierne líšiť, ale  celková hodnota produktov v ňom neklesne pod stanovenú hranicu hodnoty.